Een man of mannen, eventueel ook stellen die seks willen met een gewillige blonde vrouw. Mijn vriend doet niet mee, die kijkt alleen toe. Graag hygienisch en geschoren mensen. Lekker fris, moet wel een klik zijn. ik hou van mensen met een goed gevoel voor humor, sarcasme
Ook deze rijpe vrouwen uit Zeeland zijn nog op zoek naar sex
Montserrat , 51 jaar · Hansweert
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Eerlijk gezegd, ik weet niet hoe je het met mij volhoudt. Ook al vraag ik constant liefde en aandacht, je geeft die zonder te te klagen. Als ik geruststelling nodig heb, geef je me die zonder boos te worden. Zeg me dat ik mooi ben. Zelfs als ik irritant ben, hou je nog steeds van me en blijf je rustig en geduldig.
BlondeZzz, 54 jaar · Kapelle
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Als je denkt dat je me aankan en je kunt me geven wat ik wil in het leven. Dan weet ik zeker dat we samen gelukkig zullen zijn. Ik zoek iemand die me kan vermaken en ik sta ook open voor een serieuze relatie. Als je me leuk vindt! Wat ga je doen?
Ik ontmoet graag een man die interessant en leuk is om mee samen te zijn en een glimlach op mijn gezicht kan toveren. Iemand met een goed gevoel voor humor. En die graag samen met mij gaat wandelen samen met mijn hond. .
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NiceRuth, 54 jaar · Epen
Je bent iemand die weet hoe hij een heer moet zijn. en ik verwacht dat je deuren voor me opent. Dat is niet zo moeilijk, toch?
Heaven0, 50 jaar · Nijkerk
Ik heb geen echte eisen..natuurlijk heb ik zoals iedereen mijn voorkeuren maar ik denk dat wanneer je elkaar erg leuk vindt
Stoeipoesje40, 53 jaar · Bornem
eerlijk ,lief niet jaloers,en begripvol
BuurVrouwen, 50 jaar · Sint Jansklooster
Een leuke man met goede positieve instelling, lekkere erotische trekjes. verzorgd, hygienisch en bij voorkeur groot geschapen.
Enola, 50 jaar · Leuven
Ik ben positief ingesteld en opzoek naar het geluk en liefde om met een ander te delen. Naar iemand die begrip kan tonen en intelligent
LauraB1967, 50 jaar · Lelystad
Zullen we mijn passie voor koken en seks combineren en zal ik jou eens verwennen met mijn eigen versie hiervan? Vertel me waarom