Heb jij met veel herkenning mijn 'over mij' stukje gelezen, dan zit jij nu hard ja te knikken. Het kan zijn dat jij het nier herkend, maar wel graag iemand ontmoet om mee te lachen. Ik heb wel eens gehoord dat mijn lach aanstekelijk is en met mijn vriendinnen heb ik regelmatig pijn in mijn buik van het lachen zo heerlijk vind ik het. En dat je van veel lachen buikspieren krijgt dat is niet zo, want dan zou ik wel 2 sixpacks hebben.
Een man die dol is op een naakt lichaam van een vrouw. Een man die zal genieten tijdens mijn dans. Een man die zich helemaal geil gaat voelen als ik begin te dansen,
Annna19671015, 50 jaar · Terneuzen
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij bent single, en je bent er aan toe om je in een nieuw avontuur te storten met een leuke en gezellige vrouw. Je bent lief en geduldig, en je respecteert vrouwen. Laat gewoon eens een berichtje achter, je krijgt altijd antwoord van me.
AnnelyXX, 50 jaar · Renesse
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik ontmoet graag een man die interessant en leuk is om mee samen te zijn en een glimlach op mijn gezicht kan toveren. Iemand met een goed gevoel voor humor. En die graag samen met mij gaat wandelen samen met mijn hond. .
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gracias, 52 jaar · Doorwerth
Discreet. Ik wil er alles aan doen om dit geheim te houden van mijn man!!!
Millene, 50 jaar · Grimbergen
Ik heb heerlijke honing voor jou....
Hmmgeile Meid, 51 jaar · Heerenveen
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten.
Inazkt64, 53 jaar · Brugge
Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje
Lindseyhey, 52 jaar · Zuidveld
Ik heb mijn aandeel onvolwassen eerste liefdes en het pijnlijke liefdes verdriet die volgde, gezien. Als ik nu terugkijk,
VolopKlaar, 52 jaar · Bonheiden
Ik hou van een man die weet wat hij wilt, Zijn doel ziet en er direct op af gaat. Van stevig aanpakken houd, met name een vrouw.