Heb jij met veel herkenning mijn 'over mij' stukje gelezen, dan zit jij nu hard ja te knikken. Het kan zijn dat jij het nier herkend, maar wel graag iemand ontmoet om mee te lachen. Ik heb wel eens gehoord dat mijn lach aanstekelijk is en met mijn vriendinnen heb ik regelmatig pijn in mijn buik van het lachen zo heerlijk vind ik het. En dat je van veel lachen buikspieren krijgt dat is niet zo, want dan zou ik wel 2 sixpacks hebben.
Heb al heel wat leuke mannen gezien hier dus wie weet hebben wij binnenkort een spannende sdate.
Nivordepoes, 53 jaar · Arnemuiden
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Wil je gefouilleerd worden of gewoon lekkere seks, zoek dan niet verder. Ik ben niet iemand met hoge eisen, samen genieten daar gaat het om!
Sweetkind, 52 jaar · Wemeldinge
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Jij bent betrouwbaar en goudeerlijk. Daarnaast zie je er goed uit en heb je geen problemen om je aan te passen
BlondeZzz, 54 jaar · Kapelle
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Als je denkt dat je me aankan en je kunt me geven wat ik wil in het leven. Dan weet ik zeker dat we samen gelukkig zullen zijn. Ik zoek iemand die me kan vermaken en ik sta ook open voor een serieuze relatie. Als je me leuk vindt! Wat ga je doen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
DivaLoes, 51 jaar · Giethmen
Wat ik eigenlijk hier zoek, is gewoon leuk en gezellige contact, met een leuke andere man. Die wel de betekenis van gezelligheid
IrmaxxxLove, 52 jaar · Amstelveen
Ben jij die man die mij lekker kan maken. Ik weet zeker dat dit de manier is om samen een geweldige tijd te hebben samen. Ik wacht
Hayley Xx, 51 jaar · Bentveld
Ik zal je alles vertellen zonder te oordelen. Vertrouw in mij en vrees niet dat ik je ideeën zal verwerpen. Wees eerst
Gracias, 52 jaar · Doorwerth
Discreet. Ik wil er alles aan doen om dit geheim te houden van mijn man!!!
Renata, 54 jaar · Dordrecht
Volgt
Marjann66, 50 jaar ·
Mannen zoek toch iemand van je eigen leeftijd! Dat is wat ik een tijdlang gedacht heb. Maar dat krijg je wel als je verlaten