Ik ben op zoek naar een sterke energieke man die goed zoekt, zorgzaam, liefdevol, eerlijk, romantisch, hard werken en grappig met een aantal goed gevoel voor humor. iemand die waarde vriendschap veel en willen altijd de beste in alles wat hij doet zijn en onmogelijk te weerstaan ??moeten zijn.
Ik hou niet van die jongens die zich anders voordoen. Ik haat het echt. Dus wees niet zoals zij. Ik ben niet echt op zoek naar een perfecte man, maar wees gewoon jezelf.
BonteBenthe, 52 jaar · Goes
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ja ik sta eigenlijk voor alles wel open als het maar niet van dat enge extreme is. Gewoon opwindende sex, met een opwindende man, ik hou van blanke en donkere mannen. trefwoorden: bad, schuim, massage, pijpen, beffen, olie, sexy pakjes, veel standjes..Lekker hoor!
Sophia64, 53 jaar · Yerseke
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik hou van een man die een woord van eer heeft en niet bang is om zijn ware gevoelens te tonen, kan me urenlang nat maken zonder glijmiddel te gebruiken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Schendelse, 50 jaar · Schijndel
Wat ik zoek in een man is het volgende; je bent vriendelijk, open, iemand waar je op kan bouwen en die er in moeilijke tijden
Moeke, 51 jaar · Groenekan
liefde, sex en tederheid
Rian1968, 53 jaar · Lelystad
Goed verzorgd en hygienisch ! Absoluut een must voor mij. Verder niet echt veel voorkeuren, naast de spanning moet er zeker
Lindataskertje, 54 jaar · Tiel
Nu ben ik niet echt iemand die veel drinkt. Maar een wijntje op zijn tijd weet ik zeker te waarderen. Ik ben ook alleenstaande.
Paradisewoman, 54 jaar · Donkerbroek
Ik zoek een man die een aangename persoonlijkheid heeft en een goed gevoel voor humor ook.