Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden hier. Een leuke man of vrouw om weer wat meer te genieten van het leven. Wij kunnen van alles en nog wat gaan doen, als het maar gezellig en ontspannen is.
Ook deze rijpe vrouwen uit Overijssel zijn nog op zoek naar sex
MissClaude, 50 jaar · Domburg
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een vriendschap is het eerste wat er in me opkomt waar ik graag voor wil gaan. Dat voelt zo goed en ook zo lekker aan. Ik wil daar echt werk van maken en dan wel samen met jou!
Eliolw, 50 jaar · Vlissingen
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man of mannen, eventueel ook stellen die seks willen met een gewillige blonde vrouw. Mijn vriend doet niet mee, die kijkt alleen toe. Graag hygienisch en geschoren mensen. Lekker fris, moet wel een klik zijn. ik hou van mensen met een goed gevoel voor humor, sarcasme
Eerlijk gezegd, ik weet niet hoe je het met mij volhoudt. Ook al vraag ik constant liefde en aandacht, je geeft die zonder te te klagen. Als ik geruststelling nodig heb, geef je me die zonder boos te worden. Zeg me dat ik mooi ben. Zelfs als ik irritant ben, hou je nog steeds van me en blijf je rustig en geduldig.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gianna 1963, 54 jaar · Almere Buiten
Ik zoek een man die net als ik aan parkeerplaats seks wil doen. Ik hou van veel meer dingen hoor, maar op een plek buiten de deur
Warejacobina, 53 jaar · Grimbergen
Volgt
Gezelligg, 51 jaar · Harlingen
Je weet hoe je een vrouw kan laten klaarkomen en houd van lekkere afwisseling, passie en vuur dat is wat je wil!
Mannenlover, 53 jaar · Roeselare
Een verzorgde en propere man, barstensvol van de energie en humor. Iemand die net als mij geniet van het plezante single leventje.
Wies1964, 53 jaar · Delft
je hebt een brede interesse en het lijkt je ook leuk dat eens met iemand te kunnen delen. Je hebt een betrouwbaar uiterlijk