Ik hoop dat dit het begin is van iets geweldigs en leuks voor ons gaat zijn. Ik beloof je dat je niet teleurgesteld zult zijn als we elkaar ontmoeten. Ik ben hier om je alle dingen te geven die je van me wilt.
Heb jij met veel herkenning mijn 'over mij' stukje gelezen, dan zit jij nu hard ja te knikken. Het kan zijn dat jij het nier herkend, maar wel graag iemand ontmoet om mee te lachen. Ik heb wel eens gehoord dat mijn lach aanstekelijk is en met mijn vriendinnen heb ik regelmatig pijn in mijn buik van het lachen
Stellavoorjou, 53 jaar · Breskens
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Net zoals mij niet echt zoekende naar de liefde, maar meer naar een vriendschap. Dat kan dus zijn met een man of met een vrouw. Geen verdere verplichtingen naar elkaar toe. Een drankje ergens doen of een keer naar een park gaan voor een wandeling dat doe jij graag.
Een man die dol is op een naakt lichaam van een vrouw. Een man die zal genieten tijdens mijn dans. Een man die zich helemaal geil gaat voelen als ik begin te dansen,