Leuke gezellige man. Die van reizen houd om zo elkaars ervaringen te delen. Misschien elkaar tips kunnen geven voor de volgende bestemming die gepland gaat worden. Altijd handig zoiets natuurlijk.
Je bent leuk, lekker, geil, en wilt samen geile momenten gaan beleven. Je zit vol fantasieen en wilt experimenteren. Je bent verzorgt en spontaan!
Miekkaelah, 50 jaar · Ossenisse
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik ga ervoor zorgen dat dit het begin wordt van iets geweldigs en leuks voor ons. Ik weet zeker dat we zullen genieten van alle dingen die we gaan doen als we elkaar ontmoeten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Artistiekje, 51 jaar · Roeselare
Je stelt jezelf open voor nieuwe dingen en gaat mee met de flow...ik ben erg benieuwd tot welk niveau we dit samen kunnen brengen.
Middelse, 52 jaar · Sint-Stevens-Woluwe
Je hoeft van mij niet de meest romantische man te zijn die er maar is, maar je weet wel hoe je het lekker spannend moet kunnen
Mehetabel, 50 jaar · Oosterhout
Je houd van gezelligheid en wil dat graag delen met anderen. Man, vrouw of stellen iedereen mag reageren van 18 tot 118 bij
Venkeltje, 54 jaar · Aalst
Ik weet niet of ik je hier tegen ga komen, maar ik hoop dat je mij weer dat verliefde gevoel gaat geven met de vlinders in mijn
Bruggebouwer, 52 jaar · Ugchelen
Ik zoek, naast een lieve en gezellige man ook een interessante man. Iemand die duidelijk aanwezig is en eigenlijk altijd
Komnaarhuusje, 52 jaar · Alblasserdam
Ja wat zal ik zeggen, gewoon een leuke lieve man die geen voor oordelen heeft met en om mijn werk?