Ik ben op zoek naar een man om mijn leven mee te delen. Iemand met een goed gevoel voor humor, die me aan het lachen kan maken. Je bent loyaal en zorgzaam. En bovenal moet je eerlijk tegen me zijn.
Ook deze rijpe vrouwen uit Gelderland zijn nog op zoek naar sex
BlondeZzz, 54 jaar · Kapelle
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Als je denkt dat je me aankan en je kunt me geven wat ik wil in het leven. Dan weet ik zeker dat we samen gelukkig zullen zijn. Ik zoek iemand die me kan vermaken en ik sta ook open voor een serieuze relatie. Als je me leuk vindt! Wat ga je doen?
Heb jij met veel herkenning mijn 'over mij' stukje gelezen, dan zit jij nu hard ja te knikken. Het kan zijn dat jij het nier herkend, maar wel graag iemand ontmoet om mee te lachen. Ik heb wel eens gehoord dat mijn lach aanstekelijk is en met mijn vriendinnen heb ik regelmatig pijn in mijn buik van het lachen
Je bent leuk, lekker, geil, en wilt samen geile momenten gaan beleven. Je zit vol fantasieen en wilt experimenteren. Je bent verzorgt en spontaan!
Tatumtum, 51 jaar · Waarde
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je komt uit dezelfde omgeving of uit dezelfde woonplaats. Je bent warm en gastvrij en je bent iemand die oprecht vriendelijk is. Je zult me op mijn gemak laten voelen en geaccepteerd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hobbiiste, 50 jaar · Dwingeloo
Betrouwbare liefde volle man. Iemand met een warm en sociaal karakter en die ook wel van dieren houd. Ik heb namelijk een hond
Jolanglesss, 53 jaar · Drimmelen
Je ziet op tv weleens programma's over mannen die het juist aantrekkelijk vinden een dikke vrouw. Die man die hoop ik te vinden.
HotJacuzzi, 50 jaar · Kootwijk
Iemand die graag geniet, nieuwe dingen wil proberen, respectvol is en een dame weet te verwennen.
Charise6302, 54 jaar · Jonkersvaart
Een lieve eerlijke man die het leuk lijkt om op een langzame manier weer iets op wil bouwen. Kinderen natuurlijk geen bezwaar
X Dorothea X, 50 jaar · Bedum
Je moet romantisch en lief zijn, ik wil niet dat je verliefd op me wordt. Ik wil gewoon een neukmaatje. Je hoeft me niet geweldig
VlaamseVrouww, 51 jaar · Ingelmunster
Mannelijk, jager, passioneel, optimistisch, praten én luisteren, grappig, sociaal!