Een man die mij lekker op mijn billen slaat, weet hoe het moet om een vrouw lekker geil te maken. Een man die ik lekker mag pijpen ook al is het in de auto.
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
Proostroos, 50 jaar · Renesse
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent een spontane man die ook zin heeft om leuke dingen te ondernemen en niet alleen op de bank te zitten. Je hebt je woordje klaar, dat zou fijn zijn omdat ik dat niet zo durf. Je leeftijd maakt me echt niet uit, belangrijk vind ik dat we het leuk hebben.
Langsdekust, 50 jaar · Vlissingen
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Je bent ook echt graag buiten, rustig sociaal en houd van de zee en het strand en ook evt lange wandelingen?
Iemand die het belangrijk vindt dat je samen geniet van de seks, het is geven en nemen. Iemand die weet wat respect betekent. En iemand die me nu niet nog eens een hele tijd laat wachten om seks te hebben.