Ook deze rijpe vrouwen uit Oost-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
Montserrat , 51 jaar · Hansweert
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Eerlijk gezegd, ik weet niet hoe je het met mij volhoudt. Ook al vraag ik constant liefde en aandacht, je geeft die zonder te te klagen. Als ik geruststelling nodig heb, geef je me die zonder boos te worden. Zeg me dat ik mooi ben. Zelfs als ik irritant ben, hou je nog steeds van me en blijf je rustig en geduldig.
Heb jij met veel herkenning mijn 'over mij' stukje gelezen, dan zit jij nu hard ja te knikken. Het kan zijn dat jij het nier herkend, maar wel graag iemand ontmoet om mee te lachen. Ik heb wel eens gehoord dat mijn lach aanstekelijk is en met mijn vriendinnen heb ik regelmatig pijn in mijn buik van het lachen
Stellavoorjou, 53 jaar · Breskens
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Net zoals mij niet echt zoekende naar de liefde, maar meer naar een vriendschap. Dat kan dus zijn met een man of met een vrouw. Geen verdere verplichtingen naar elkaar toe. Een drankje ergens doen of een keer naar een park gaan voor een wandeling dat doe jij graag.