Het zou super leuk zijn als jij ook een motor hebt zodat wij samen wat leuke tripjes kunnen maken, maar je mag natuurlijk ook achterop als je dat tenminste durft. En anders pakken wij de auto, komen we ook op plaats van bestemming.
Heb jij met veel herkenning mijn 'over mij' stukje gelezen, dan zit jij nu hard ja te knikken. Het kan zijn dat jij het nier herkend, maar wel graag iemand ontmoet om mee te lachen. Ik heb wel eens gehoord dat mijn lach aanstekelijk is en met mijn vriendinnen heb ik regelmatig pijn in mijn buik van het lachen
Norma L, 51 jaar · Nieuwdorp
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik hou niet van die jongens die zich anders voordoen. Ik haat het echt. Dus wees niet zoals zij. Ik ben niet echt op zoek naar een perfecte man, maar wees gewoon jezelf.
MissClaude, 50 jaar · Domburg
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een vriendschap is het eerste wat er in me opkomt waar ik graag voor wil gaan. Dat voelt zo goed en ook zo lekker aan. Ik wil daar echt werk van maken en dan wel samen met jou!