Een verantwoordelijke, serieuze man, is helemaal eerlijk en vriendelijk ook! Ik ben op zoek naar dat soort man nu! Ik hoop alleen dat er nog wat over is in de wereld!
Ook deze rijpe vrouwen uit Flevoland zijn nog op zoek naar sex
Montserrat , 51 jaar · Hansweert
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Eerlijk gezegd, ik weet niet hoe je het met mij volhoudt. Ook al vraag ik constant liefde en aandacht, je geeft die zonder te te klagen. Als ik geruststelling nodig heb, geef je me die zonder boos te worden. Zeg me dat ik mooi ben. Zelfs als ik irritant ben, hou je nog steeds van me en blijf je rustig en geduldig.
Jij bent die man waar ik zo naar op zoek ben om goede en lekkere seks mee te hebben. Ik kan je zeggen dat dat alles is wat ik op het moment erg graag wil hebben en ik ben hoe dan ook vastberaden om dat hier te gaan vinden! Laten we het gewoon gaan doen en er van gaan genieten!
Ik zou echt niet weten wat ik hier neer zou moeten zetten. Maar je komt er vanzelf wel achter. Ik ben niet iemand die meerdere mannen tegelijk er op na houd dus de eerste die me aanspreekt heeft me.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Claudiavanver, 51 jaar · Doetinchem
Ik hou niet zo van stoer macho gedrag, een man mag best wel gevoelig zijn vind ik. Of houden van romantiek en zachte dingen,
Badassie, 50 jaar · Zevenaar
Een levensgenieter zoals ik, lekker babbelen met familie, ouder herinneringen op halen, dagjes weg en je moet wat initiatief
CCaTelyXLX, 51 jaar · Emmeloord
Je moet wild en grenzeloos zijn en weten hoe je moet neuken en je tong moet gebruiken
Sexontebeach, 53 jaar · Geluveld
Herken je jezelf daarin, dat je wellicht gebonden bent of juist niet maar toch iets heftigs mist. Wie weet hebben wij die klik.
HayHay1967, 50 jaar · Melkwezer
Ik heb een man nodig die me lekker komt neuken zo nu en dan. Ik heb het nodig om weer een beetje gelukkig te worden. Ben je bereid
Sannie67, 50 jaar · Nijkerk
leuke, vlotte lange(re) man, beetje stoer (niet te) beetje jongensachtig en natuurlijk de liefste. roken is nog go! baarden