Ook deze rijpe vrouwen uit Vlaams-Limburg zijn nog op zoek naar sex
1stJill, 50 jaar · Veere
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je moet iemand zijn waarmee ik kan opschieten anders zal het niet echt werken. Ik wil dat je een goed gemanierde gentleman bent en houdt van stijlvolle dingen. Ik weet zeker dat je hier ergens bent, dus ik wacht tot je contact maakt.
Ik ga ervoor zorgen dat dit het begin wordt van iets geweldigs en leuks voor ons. Ik weet zeker dat we zullen genieten van alle dingen die we gaan doen als we elkaar ontmoeten.
Stellavoorjou, 53 jaar · Breskens
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Net zoals mij niet echt zoekende naar de liefde, maar meer naar een vriendschap. Dat kan dus zijn met een man of met een vrouw. Geen verdere verplichtingen naar elkaar toe. Een drankje ergens doen of een keer naar een park gaan voor een wandeling dat doe jij graag.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Schendelse, 50 jaar · Schijndel
Wat ik zoek in een man is het volgende; je bent vriendelijk, open, iemand waar je op kan bouwen en die er in moeilijke tijden
LekkerLev631119, 53 jaar · Zwolle
Het liefste ook een man die in de sleur zit thuis. Iemand die weet wat een vrouw nodig heeft en die wel raad weet met een nat kutje.
Feestneusje, 51 jaar · Utrecht
Kom je mee de bloemetjes buiten zetten?
Lenaatje, 54 jaar · Hilversum
Eerlijk en oprecht, optimistische levensvisie, houdt van gezelligheid, verder mag je me alles vertellen waarom jij degene
Whysoseri631013, 53 jaar · Hendrik-Ido-Ambacht
Ook zo'n zin om er lekker op uit te gaan? Heerlijk te genieten van wat het leven te bieden heeft en wie weet wat wij elkaar te bieden
Onlyme, 51 jaar · Amsterdam
Beetje ouder ouder dan veertig maar gezellig en spontaan, samen leuke dingen willen doen. Heel spannend ben benieuwd wie