Ik wil een man die op straat stopt om iemand in nood te helpen, iemand die nog steeds deuren openhoudt en mensen met respect behandelt. Een man die zijn positie kan invullen, opkomen voor de minder bedeelde en staan voor mij ongeacht wat. Bestaan dit soort mannen nog steeds?
Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
Sweetkind, 52 jaar · Wemeldinge
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Jij bent betrouwbaar en goudeerlijk. Daarnaast zie je er goed uit en heb je geen problemen om je aan te passen
Tatumtum, 51 jaar · Waarde
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je komt uit dezelfde omgeving of uit dezelfde woonplaats. Je bent warm en gastvrij en je bent iemand die oprecht vriendelijk is. Je zult me op mijn gemak laten voelen en geaccepteerd.
Proostroos, 50 jaar · Renesse
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent een spontane man die ook zin heeft om leuke dingen te ondernemen en niet alleen op de bank te zitten. Je hebt je woordje klaar, dat zou fijn zijn omdat ik dat niet zo durf. Je leeftijd maakt me echt niet uit, belangrijk vind ik dat we het leuk hebben.