Je kunt me vertellen aan welke plek ik moet werken. Ik zal weten welke van die onderdelen zacht of hard aanvoelt. Ik zal opzettelijk, langzaam slagen of wrijving veroorzaken over de nerven van je spieren naar je lul. Mijn mond zal ook de slag maken. Je zult klaarkomen en meer ontspannen zijn. Dan zal ik je heel goed neuken!
Iemand die het belangrijk vindt dat je samen geniet van de seks, het is geven en nemen. Iemand die weet wat respect betekent. En iemand die me nu niet nog eens een hele tijd laat wachten om seks te hebben.
Ik zou echt niet weten wat ik hier neer zou moeten zetten. Maar je komt er vanzelf wel achter. Ik ben niet iemand die meerdere mannen tegelijk er op na houd dus de eerste die me aanspreekt heeft me.