Je kunt me vertellen aan welke plek ik moet werken. Ik zal weten welke van die onderdelen zacht of hard aanvoelt. Ik zal opzettelijk, langzaam slagen of wrijving veroorzaken over de nerven van je spieren naar je lul. Mijn mond zal ook de slag maken. Je zult klaarkomen en meer ontspannen zijn. Dan zal ik je heel goed neuken!
Ik hou niet van die jongens die zich anders voordoen. Ik haat het echt. Dus wees niet zoals zij. Ik ben niet echt op zoek naar een perfecte man, maar wees gewoon jezelf.
Nivordepoes, 53 jaar · Arnemuiden
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Wil je gefouilleerd worden of gewoon lekkere seks, zoek dan niet verder. Ik ben niet iemand met hoge eisen, samen genieten daar gaat het om!
Ik zou echt niet weten wat ik hier neer zou moeten zetten. Maar je komt er vanzelf wel achter. Ik ben niet iemand die meerdere mannen tegelijk er op na houd dus de eerste die me aanspreekt heeft me.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tijgerb19670803, 50 jaar · Heemstede
Zou het graag weer willen delen met een man die qua leven net als ik in rustig vaarwater verkeert en waar ik mee kan lachen. Je
Freiheid69, 51 jaar · Antwerpen
Kort over jou: klaar met je verleden, zin in de toekomst! Attent, humor, gezellig en lief
Margriet0, 53 jaar · Amersfoort
volgt
Yourlady, 54 jaar · Amsterdam
volgt
Komnaarhuusje, 52 jaar · Alblasserdam
Ja wat zal ik zeggen, gewoon een leuke lieve man die geen voor oordelen heeft met en om mijn werk?
Hope67, 50 jaar · Herent
Ok jij hebt alles wat je wil, maar ook jij blijft zoeken naar dat ene? Dan zou het toch geweldig zijn als ik dat ene voor jou ben