Geen speciale wensen of voorkeuren, gewoon een leuke kerel die in mijn leven past, waar ik me goed bij voel en die mijn gezelschap ook wel weet te waarderen. In eerste instantie op vriendschappelijke basis, naderhand hoop ik dat we wat meer worden dan alleen maar vrienden.
Je bent een man die altijd spanning zoekt. Je vind het standaard gedoe niet echt aantrekkelijk maar verleiding kan je goed zien. Je vind een vrouw in mantelpak en een eigen kantoor heel spannend en dat je me wil verwennen durf je ook gewoon te zeggen. Ik ben namelijk open in wat ik zeg. En dat verwacht ik van
Be4ttie, 57 jaar · Domburg
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Houd ervan als je net zo extravert en goofy bent als ik! Ik ben op zoek naar iets dat mijn tijd waard is en iemand met wie ik kan vertrouwen bij mijn kleinkind. En je haat geen kinderen.
Sociaal voelend, serieus, gezellig, leuk, lief, aardig, charmant,.. zo kan ik nog wel even doorgaan maar het belangrijkste is dat je jezelf blijft. Doe je niet anders voor dan je bent, dat doe ik ook niet.
Marianopdebres, 55 jaar · Breskens
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Ben jij een gevoelige man, geef jij om een lieve vrouw als ik, dan ben jij misschien wel de geen die ik zoek. Ik hou van mannen die zich open durven te stellen, mij een fijn gevoel geven en waar je mee kan praten, dus ook een maatje voor mij kan zijn. Dat miste ik al die tijd!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Treutavietje, 55 jaar · Lier
Je bent klaar met je verleden. Als je kinderen hebt zul je onlosmakelijk een soort van band hebben met je ex en dat is geen punt
LynnG, 58 jaar · Kaag
Wij gaan samen alles doen waar we maar zin in hebben en dat kan ik je nu al vertellen. Het is heerlijk om daar voor te gaan en daar
DiiDii600111, 57 jaar · Bonheiden
Een spontane en leuke man, daar word ik heel blij van. Voor de rest heb ik niet veel te wensen, wees gewoon jezelf en dan kom je
Irisbloem, 59 jaar · Leuven
Ik zoek die leuke vent om mee te babbelen/flirten.. spannende dingen mee te doen!