Je hebt een goed idee van wat we samen moeten doen, ik hou van een slimme man, zodat hij dingen kan voorstellen die we het beste zullen doen! Wees eerlijk en aantrekkelijk, ik hoop dat je heet en sexy bent!
Ook deze rijpe vrouwen uit Noord-Holland zijn nog op zoek naar sex
Speelme19610205, 56 jaar · Middelburg
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ik zoek een nieuw speeltje, eentje die zich niet vies en misbruikt zal voelen na de seks. Ik wil van alles met jou uitspoken, wie biedt zich aan?
MisssM, 57 jaar · Oostkapelle
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Jij die samen met mij oud wilt worden. En samen een leuke tijd wilt maken, leuke dingen doen, genieten van het leven. Want ik weet dat het zo afgelopen kan zijn. Ben jij die lieverd die het wel ziet zitten om met mij op date te gaan?
Sociaal voelend, serieus, gezellig, leuk, lief, aardig, charmant,.. zo kan ik nog wel even doorgaan maar het belangrijkste is dat je jezelf blijft. Doe je niet anders voor dan je bent, dat doe ik ook niet.
- Carter- , 56 jaar · Vrouwenpolder
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Wie is gemiddeld en atletisch ? Een man die aardige en mooie blauwe of bruine ogen, bruin of blond haar en blank is. Geweldig, behulpzaam, sociaal en hou van kinderen en familie. Altijd blij met me en houdt van me.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Voetbalvrouwke, 55 jaar · Waregem
Oh ik heb geen eisen. Als je maar respectvol bent.
HollSmiles, 55 jaar · Loker
Je bent leuk om bij te zijn en kan er voor zorgen dat ik me beter ga voelen. Ik wil dat je mij beter gaat laten voelen, je moet me
Maeki, 56 jaar · Haren
Iemand die wel de tijd voor me neemt. En niet alleen maar bezig is met z,n eigen hobby. Ik wil ook wel weer eens wat leuks doen
Grootsteliefhebster, 58 jaar · Hoogeveen
Een leuke lieve en gezellige man
Luminosa, 57 jaar · Hoeselt
Sta jij open voor meer? Hou jij ervan om leuke dingen te doen? Dan moeten wij zeker even contact hebben met elkaar.
Blauwke, 55 jaar · Dwingeloo
Ze vinden het allemaal geil en spannend als ik zeg dat ik van openbare en buitensex hou. Maar puntje bij paaltje loop ik weer