Een man om leuke ervaringen mee te delen, samen veel plezier beleven. Op vakantie, een festival, gezellig naar de kroeg. En daarna, je weet wat er gebeurd als je een vrouw genoeg te drinken geeft? Een engel in bed? Dat word volop bidden hahaha
Lekkere babbelen is wel fijn als je dat zou doen en als je dan ook nog wel af en toe in ben voor een grapje dan moet je toch maar eens een kansje wagen en wie weet spring je nog wel eens achter op bij mij?
Dinie48, 69 jaar · Borssele
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Het moet in ieder geval klikken. Voorkeuren heb ik niet echt. Het gaat om het innerlijk. Ik ben dus benieuwd naar wie je bent.
Arend520507, 65 jaar · Zierikzee
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Ben jij ook iemand die even stil heeft gestaan, of nergens meer zin in had en wil jij toch de draad weer op pakken om te zien hoe het is om in contact te zijn met een leuke vrouw? Laat dan snel iets van je horen, ik wacht in spanning af.
Ik wil graag een leuke lange man ontmoeten,wel iemand die vrij is en geen one night stands gewoon om te beginnen een leuke vriendschap, gewoon je lekker veilig en goed voelen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ookeenzaam, 67 jaar · Hillegom
Ik ben op zoek naar een man die dezelfde interesses deelt.
Geraatje, 65 jaar · Hilversum
Jou heb ik net al heel even een klein kijkje in mijn leven gegeven. Dat mag jij ook doen, maar het hoeft echt niet. Ik heb zo'n
Carlientje, 67 jaar · Zaandam
Een lieve man die op zoek is naar liefde en vriendschap, graag plezier maakt in het leven.
Lieverdje59, 65 jaar · Den Haag
Isandeh, 66 jaar · Goutum
Het is nooit te laat voor een oude dame, toch? Ik zoek liefde en vriendschap. Ik breng graag mijn tijd door met een goede metgezel.
Biltsehoeve, 66 jaar · Amerongen
Een rustige eerlijke man die het ook zat is om alleen te zijn. Een man die goed kan praten, luisteren en die weet wat liefhebben