Houd jij ook van spanning en avontuur, en dan niet op de gewone plekken waar altijd het avontuur word aangegaan! Houd jij van langdurige sex, veel afwisseling, orale sex, rollenspellen, en nog veel meer. Dan wacht ik nu op jouw. Kom je?
Heb jij ook genoeg tijd over, ben jij van mijn leeftijd of iets jonger en houd jij wel van een iets rijpere vrouw dan hoor ik misschien wel bij jou en kunnen wij samen genieten van een mooie voorstelling in het theater.
Ik wil graag een leuke lange man ontmoeten,wel iemand die vrij is en geen one night stands gewoon om te beginnen een leuke vriendschap, gewoon je lekker veilig en goed voelen
Aandekust, 66 jaar · Burgh-Haamstede
♥ Zeeland ♥ Rood haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een lieve man die begrijpt dat het leven niet altijd even leuk is geweest voor mij. Die misschien zelf ook al wel het één en ander heeft mee gemaakt. Iemand met het hart op de juiste plaats, attent, eerlijk en respectvol.
Dinie48, 69 jaar · Borssele
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Het moet in ieder geval klikken. Voorkeuren heb ik niet echt. Het gaat om het innerlijk. Ik ben dus benieuwd naar wie je bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kampeervermaak, 69 jaar · Turnhout
Discretie vereist!!! Ben op (zoek) naar een interessante man met veel ervaring en het wel ziet zitten met een vrouw van mijn
GretaHjork, 65 jaar · Everbeek
Mijn oh mijn oeh ik heb pijn O zo'n pijn tot over mijn oren smoorverliefd op jou Keer op keer stort ik weer neer ik kan niet meer
Afgeleid, 70 jaar · Borgerhout
Een gezellige vrolijke man die in is voor een babbeltje over de mail. Ook kinderen en of kleinkinderen heeft Je zou het prettig
Kalyn, 66 jaar · Genk
U bent opzoek naar nieuwe contacten en staat op voor eventueel meer. U bent vriendelijk en hebt ook redelijk wat vrije tijd.
Jonggetrouwd, 66 jaar · Nederweert
Laat mij eerst maar eens zien hoe serieus je wel bent.
Harmonie, 66 jaar · Zwolle
Een viriele, goed uitziende en vooral ook verzorgde man. Iemand die weet wat hij moet doen om een dame te behagen en daar zelf