Wat ik zoek? Geen idee. Een relatie? Misschien? Een leuke date? Misschien. Een friend with beefits? Misschien? Ik weet alleen dat ik zin heb om iets te voelen, om verliefd te worden, om te vrijen. Snap je wat ik voel? Reageer dan!
Lekkere babbelen is wel fijn als je dat zou doen en als je dan ook nog wel af en toe in ben voor een grapje dan moet je toch maar eens een kansje wagen en wie weet spring je nog wel eens achter op bij mij?
DoortjeVl, 69 jaar · Brouwershaven
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Leuke gezellige man die ook vastigheid zoekt en serieus is
Maakikkans52, 65 jaar · Vlissingen
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Heeft ze nog niet ingevuld
Geefnooitop, 68 jaar · Goes
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik heb nog geen beeld in mijn hoofd hoe hij eruit moet zien, maar wel enkele opties die ik graag inbegrepen zou zien. passie voor seks, enig ervaring, niet al te bot, maar wel eerlijk. Hij moet mij wel kunnen voeren met directies wat ik wel en niet moet doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Helga57, 65 jaar · Breukelen
Ben jij mijn witte prins op dat knappe paard? ;-)
Geraatje, 65 jaar · Hilversum
Jou heb ik net al heel even een klein kijkje in mijn leven gegeven. Dat mag jij ook doen, maar het hoeft echt niet. Ik heb zo'n
Vlinderoma, 67 jaar · Hoogeveen
Genieten van leuke uitstapjes zoals dieren tuin,natuur wandelingen maken, genieten van het leven.
FranjesTessa, 68 jaar · Galder
een man die graag van het leven geniet en leuk contact zoekt
Conditorei, 70 jaar · Brugge
U bent een warme persoonlijkheid, transparant, creatief en grensverleggend. U weet wie u bent en u heeft interesse in een
NetteDame50, 67 jaar · Maastricht
Je bent een gezelligheids dier.. Je houd van een grote familie en vind het niet erg dat mijn achter deur daarvoor open staat..oww