Ik wil plezier hebben met een coole kerel die er heel goed uitziet, me kan laten lachen en al mijn opwinding zal opvullen! Ik ben gewoon blij dat ik snel iemand ken!
Wat moet ik over jou zeggen dat vind ik moeilijk, je moet lief zijn en zorgzaam dat vind ik wel belangrijk. Uiterlijk is niet zo belangrijk vind ik het hartje is toch waar het omgaat?
Ik heb een man nodig die begripvol is en me gelukkig kan maken, een goede vriend die er altijd is als ik hem nodig heb! Ik hoop dat er nog steeds eerlijke mannen zijn!
Jij bent een verzorgde en hygiënische man die heel goed weet hoe een vrouw te verwennen met uitjes, aandacht en ......... Jij kunt mij weer vrouw laten voelen. N.b. ik houd niet van mannen met snor en/of baard.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Debetdeb, 48 jaar · Geel
Zullen we het samen een warme basis geven? Noem je wens, en t komt in orde
Georgyy69, 48 jaar · Winschoten
Ik zou willen dat mijn ideale man heel beleefd, begripvol, aanhankelijk, vriendelijk, met een groot gevoel voor humor is.
Dani71, 46 jaar · Maastricht
Ik zoek mannen en/of vrouwen die ook gebonden zijn. Niet op zoek naar een vaste relatie, maar gewoon wat meer spanning op sexgebied.
BlondDomina, 46 jaar · Almelo
Je bent minimaal 18 jaar en durft voor 100% mijn slaaf te zijn
PaulienV1972, 45 jaar · Haren
alle leuke mannen vooral reageren, de niet leuke mogen wel wegblijven, dus niet gelijk ordinair taalgebruik en vragen naar
Meestereszoekt, 45 jaar · Assen
Ik ben opzoek naar een slaafje, die met mij nog meer wil uitproberen. Lekker sm om samen een uitdagend spel te spelen. Met de