Wat ik hoop te vinden in een leuke partner is iemand die vooral eerlijk en oprecht in het leven staat en zegt wat hij denkt. Een lieve levensgenieter met een goede dosis humor! Intelligent en met een hoog aaibaarheids-gehalte ;) Die houdt van mensen om zich heen en lekker sociaal is. Een beetje stoere vent met een eigen mening, die niet over zich heen laat lopen, dus tegengas kan bieden en ruggengraat heeft, maar daarnaast wel een zachte kant heeft. Een volwassen man die nuchter in het leven staat en weet wat hij wel en nog belangrijker soms, niet wilt.
Ik hoop dat we het beste uit elkaar kunnen halen. Laten we elke dag speciaal maken als we samen zijn en voor die geweldige toekomst gaan. Ik zal alles voor je doen, ik zal voor je zorgen en van je houden. Ben je klaar voor een nieuw avontuur met mij?
Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een duizendpoot en kunt meer dan 10 dingen tegelijk.
Roselie71, 46 jaar · Leiden
♥ Zuid-Holland ♥ Rood haar ♥ Groene ogen
Niet te groot, hygienisch en zeker met een beetje humor,
Het leukste vind ik het als jij ook initiatief tot contact neemt, verbaal sterk bent en niet rond de pot draait. Uiterlijk en leeftijd maakt me niks uit en waar je woont nog veel minder, daar is wel een oplossing voor te vinden. Van A naar B rijden en weer terug kan mijn autootje echt nog wel aan :)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Belietje, 49 jaar · Etten-Leur
Ik zoek een man die open staat voor een fijn gesprek, die mij zou willen leren kennen en het gezellig zou willen maken met mij!
Kalleey, 46 jaar · Poperinge
Ik zoek hier dus een man die mijn wel aandacht wil geven en samen leuke dingen met mij wilt gaan doen, een dagje weg of lekker
McM19700, 47 jaar · Kats
Als je veel humor hebt en plezier kunt maken, dan weet ik zeker dat we in alles op elkaar kunnen worden afgestemd. Ik wil een
Gelukszoeker, 46 jaar · Tongerlo
Eerlijk en betrouwbare goed uitziende man. Ook moet jij vrijgezel zijn en op zoek zijn naar een gezellige vriendin. Als het
LeaaaLea, 46 jaar · Amstelveen
Lekker veel seks hebben en alleen maar aan jou en mij denken dat is wel het voornaamste van alles. Veel seks doet een mens gewoon
Eviaal71, 46 jaar · Eggewaartskapelle
Geen idee of het kan, en geen idee of u het bent. Ik weet wel dat er maar een manier is om daar achter te komen en dat is het uit proberen.