Jij bent dus lekker schoon, je bent lief, eerlijk en betrouwbaar. Dat zijn de voornaamste dingen die ik vraag, maar natuurlijk moet jij ook zin hebben in een gezellige date met mij.
Je vind het fijn als een vrouw ook de leiding kan nemen. En mij lekker kan laten komen als ik boven op je zit. Dus jij kan gewoon relaxen, en eerst naar me kijken als ik bezig ben met je pik.
Ben jij een single man die ook op zoek is naar iemand om serieus wat mee op te kunnen bouwen? Het samen leuk, gezellig en spannend mee te kunnen gaan maken?
Het leukste vind ik het als jij ook initiatief tot contact neemt, verbaal sterk bent en niet rond de pot draait. Uiterlijk en leeftijd maakt me niks uit en waar je woont nog veel minder, daar is wel een oplossing voor te vinden. Van A naar B rijden en weer terug kan mijn autootje echt nog wel aan :)
Net zo avontuurlijk als ik. Je houdt ook niet van recht afgebakende wegen maar bent lekker los en ongedwongen. Geen hokjespersoon, dat ben ik zelf ook niet. Joviaal, grappig en sportief.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gloeihartje, 45 jaar · Deelen
Op een beetje gek en eigenaardig val ik wel hoor. Ze zegen toch vaak doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg? Ik ben juist meer
Mir--i--am, 48 jaar · Landgraaf
Ik woon in Nederland dus ben momenteel niet in België, maar dat zou ik zomaar ineens wel kunnen zijn, als ik daar een leuke
Zazaza, 48 jaar · Baarle-Hertog
Je zult toch tijd genoeg moeten kunnen vrij maken, zo maar een vluggertje, daar ben ik niet echt voor te vinden. Nadat jij bent
Schoonmaakste71, 46 jaar · Diemen
Lief aardig spontaan en uiterlijk goed verzorgt.
Polana, 47 jaar · Antwerpen
XFluweeltjex, 46 jaar · Geleen
Je bent een tedere en zachte minnaar en je bent op zoek naar iets wat van langere duur is. Geen liefdesrelatie maar gewoon genieten