Ik heb dit verhaaltje verteld om je te laten weten hoe veelzijdig ik ben in bed, ik hou niet van elke keer hetzelfde, het liefst elke keer weer nieuwe standjes, rollenspellen, en meer van dat soort geile dingen. Ben misschien nog wel jong maar dat geeft niks, ik heb een goed werkend lichaam die jou heel graag laat genieten.
Wat moet ik over jou zeggen dat vind ik moeilijk, je moet lief zijn en zorgzaam dat vind ik wel belangrijk. Uiterlijk is niet zo belangrijk vind ik het hartje is toch waar het omgaat?
Een beetje eigenwijs type zou leuk zijn. Mannelijk in alle toonaarden en ook iemand die een tikkeltje verlegen kan zijn op momenten. Ik vind het niet erg als jij wel drinkt of rookt. Maar hoop ook dat je wel rekening houd met dronkenschap enz. Verder gewoon vragen wat je wil weten. En zeker niet denken dat
Ik hou van mijn carrière en ik probeer om onafhankelijk te zijn. Ik heb mijn eigen plek en betaal mijn eigen rekeningen. Ik verwacht dat jij dat ook doet. Ik waardeer het een verbinenis te hebben met iemand die eerlijk is en waarmee ik kan praten.