Ik heb een man nodig die begripvol is en me gelukkig kan maken, een goede vriend die er altijd is als ik hem nodig heb! Ik hoop dat er nog steeds eerlijke mannen zijn!
Je bent zo'n goede man als je me mee uit eten wilt nemen. Ik wil meer over je weten en dat is zo'n succes dat ik je kan vertellen. Ben je dat nu ook van plan?
Ik raad aan om een ??lekker hapje te eten in een goed restaurant met een glas wijn en elkaar beter te gaan leren kennen, vind je dat ook een goed idee?
Jennicce, 49 jaar · Oude-Tonge
♥ Zuid-Holland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Op zoek naar nieuwe vrienden en een langdurige relatie, veel geluk! Laten we samen een cocktail nemen. Het drankje dat je kiest is heel veelzeggend voor je persoonlijkheid. Welke kies je?
Ben je dapper genoeg om me te vragen om met je mee te gaan? Je zou me moeten verrassen met wat je leuk en leuk vindt. Ik ben een vrouw met veel avontuur, dus je kunt beter iets doen dat indruk op me kan maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ameyyliiah, 46 jaar · Elspeet
Jij bent netjes en wilt ook liever geen rommel in huis. Je vindt het ook leuk al een dame jou verwent, lekker kookt en je met liefde
Boskabout720208, 45 jaar · Boom
Als eerste ben je gewoon een schat van een man met respect voor alles wat moeder aarde ons heeft gegeven. Niet bepaald een thuiszitter
D-x-iana, 48 jaar · Vroomshoop
Ik zou graag iemand willen ontmoeten die mijn grijze dagen weer stralend zou kunnen maken, mij weer zou kunnen laten stralen
Datjes, 49 jaar · Hulst
Geinteresseerd zijn in het bovenstaande daar maar mee beginnen. Niet bang zijn voor nieuwe dingen uit proberen en zeker
GeenNonneke, 45 jaar · Poperinge
Een leuke lieve man die een beetje geduld heeeft met vrouwen en die het niet erg vind om even te wachten als ik weer een drukke
FlowerGlena, 45 jaar · Grimbergen
Een ervaren man die me vaak tevreden kan stellen en me klaar kan laten komen. Wie wil mijn lichaam verkennen en kan mij veel