Volgens mij bied ik je een hele leuke functie aan. Hard werken voor je centen moet je niet doen en het is daarnaast nog leuk om te doen ook. 24/7 hoef je niet beschikbaar te zijn, het is op afroepbasis zullen we maar zeggen. Heb ik je niet nodig, dan kan je doen wat je wilt. Maar heb ik je wel nodig, dan verwacht ik ook wel dat ik geen 3 dagen moet wachten.
Ben jij een single man die ook op zoek is naar iemand om serieus wat mee op te kunnen bouwen? Het samen leuk, gezellig en spannend mee te kunnen gaan maken?
Jij vind het leuk om te experimenteren met een GEBONDEN vrouw die op een bepaalde plek nog maagd te noemen is waar jij al vaker wat mee hebt gedaan. Je kan me rustig laten voelen en weten hoe het is zodat ik niet voor paal sta bij mijn nieuwe vriendje.
wel, het begint met een vriendschap toch? Dus ik wil dat je een grappige kerel bent die weet wanneer hij ook serieus moet worden. Ik ben op zoek naar een man die liefdevol en zorgzaam, eerlijk en avontuurlijk is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Secret Lady, 48 jaar · Werken
De man die op mijn oproep mag reageren weet zorgzaamheid te waarderen, maar vertoont geen claimgedrag. Ben je net als ik alleen
GeileLilly, 49 jaar · Enschede
Een man die houdt van uitdagingen en graag sex heeft en fantaseert!
-Vnss-, 47 jaar · Breskens
Mannen die mij op zijn eigen manier kunnen respecteren. Een man die weet wat hij wil Een intelligente man is ook mijn type.
Dayke, 45 jaar · Assen
ben je singel of een koppel dan mag je altijd reageren. Wij zoeken mensen die samen met ons het nachtleven van de parenclubs
Fr70, 47 jaar · Elspeet
Lees over mij..............
16Emmalyn, 46 jaar · Slootdorp
Ik wil een maatje voor mezelf vinden en moet alles hebben. Een man om gelukkig mee te zijn is slechts een droom en ik wil dat mogelijk