Gewoon een leuke normale man, geen gekke fratsen. Iemand die het leuk vind om met vrienden gezellige dingen te doen en uiteraard met mij. Voor kinderen is het bij mij helaas te laat dus jij moet geen kinderwens meer hebben. Een leuke baan en het goed voor elkaar hebben zou fijn zijn, dit betekend niet dat jij schat rijk moet zijn maar gewoon jouw zaakjes op orde hebt.
Ik weet dat dit slechts van tijdelijk geluk is, maar als je me tevreden kunt stellen, weet ik zeker dat het geweldig voor ons zal zijn. Ben je klaar om een leuke tijd met me te hebben? Ik zal wacht op je.
Zoals je kan lezen zoek ik of intiem zijn of een relatie. Ik sta voor beiden open en ben al blij dat ik een begin heb gemaakt met een account aanmaken. Je bent een open type die een vrouw met respect behandeld. Meer weet ik niet over jou te zeggen en ik laat het liever afhangen van de klik.
Goed nu moet ik hier iets over een man zeggen, misschien zit je in een soortgelijke situatie en ligt Abraham bij jou op de loer. Of je bent die magische 50 al voorbij en kun je mij vertellen hoe het is die grens te bereiken. Of je bent nog een stukje jonger dan ik. Ik sta in ieder geval voor alle opties open vriendschap
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Godleva, 45 jaar · Geertruidenberg
Mijn tieten zijn groot en je kunt ze zeker gebruiken, om zulke goede seks te hebben. Eerst mijn tieten en daarna vul je mijn
XGAILx1969, 49 jaar · Westzaan
Het eerste dat je moet onthouden, is dat ik mijn man niet zal verlaten. Het is niet echt zijn fout dat hij me niet kan bevredigen.
Ann Fiola, 49 jaar · Kalken
Misschien ben je nu vrijgezel en zie je het met me zitten. Ik hoop jou te leren kennen en het mag ook op een vriendschappelijke
Sxyyashlyy, 46 jaar · Almelo
Jij bent mijn newbee en ik zal jouw bloem zijn. Je zult je pollen gebruiken om me te voeden. Je bent een perfect mannelijk pakket.
Supeb Bx1, 45 jaar · Drongen
Ik ben zoekende naar een leuke man die, net als mij, af en toe buiten het boekje kan en wilt denken. ;) Je vindt het gezellig om
Caroll K, 45 jaar · Blankenberge
Als je vrienden met me wilt zijn of meer weet. Ik zal de vrouw zijn die je verwachtingen te boven gaat en je zult om meer vragen.