Ik hoop degene te vinden die op dit moment geweldig voor me kan zijn. Ik ben er vrij zeker van dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs voor ons als je gewoon goed voor me wilt zijn. Laten we vandaag leuke dingen voor ons laten gebeuren.
Dat laatst is dus precies wat ik hoop hier te vinden. Het is niet dat ik maanden lang van huis ben. Vaak is het even op en neer en dan ben ik er weer, ben nog steeds meer hier dan in het buitenland. Jij staat open voor een nieuwe vriendschap, hebt het hart op de juiste plaats en wie weet wat er van komt.
Hallo schat Ik hou van heldere dingen, ik hou vooral van de oprechtheid, maar bovenal hou ik van verrassingen. Heb je de laatste tijd veel liefdesbrieven ontvangen? Waarschijnlijk is dit niet de eerste, maar ik hoop dat jij degene bent die ik het leukst vindt. Ik hou van lieve woorden, ik hou van ontbijt
Ben jij op zoek naar een relatie, iemand waar je het samen gezellig mee kan gaan maken? Je houd wel van er lekker op uit gaan en vind het heerlijk om met mooi weer buiten te zijn?
wel, het begint met een vriendschap toch? Dus ik wil dat je een grappige kerel bent die weet wanneer hij ook serieus moet worden. Ik ben op zoek naar een man die liefdevol en zorgzaam, eerlijk en avontuurlijk is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tangagirl, 45 jaar · Rijkevorsel
Een lieve man die weet hoe een vrouw moet verwennen
Ellen223, 46 jaar · Eindhoven
I believe in 100/100% and being fair with each other.honesty and communication are keys to a good relationship. understanding
Christelluttele, 47 jaar · Antwerpen
Ik heb me hier ingeschreven ten eerste omdat ik geen tijd heb om buiten te 'zoeken' en ten tweede omdat ik dit ook wil ervaren.
Slonko, 45 jaar · Venlo
erilij
Myrthe7206, 45 jaar · Hoogstraten
Ik wil heel graag maar met een dosis mooie vriendinnen val ik gewoon eigenlijk niet zo bijzonder op. Maar de juiste man op de
Nieuwsgierigemeid, 45 jaar · Lelystad
Je bent iemand die van het leven geniet, en ook kijkt naar het innerlijk. Je bent iemand die zich niet snel ergert, en een avondje