Ik hoop degene te vinden die op dit moment geweldig voor me kan zijn. Ik ben er vrij zeker van dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs voor ons als je gewoon goed voor me wilt zijn. Laten we vandaag leuke dingen voor ons laten gebeuren.
♥ Zuid-Holland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Je bent een goed persoon en je zou me je medeleven betuigen, je zal me beter laten voelen en je zou me vertellen dat alles in orde zal zijn, maak me alsjeblieft blij!
Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een duizendpoot en kunt meer dan 10 dingen tegelijk.
Wees eerlijk over jezelf en wie je bent. Open staan voor het feit ik een kind heb en daar ook mee om te willen gaan want hij is de wederhelft in mijn leven. Je moet van honden houden en ook van lekker eten en koken. Schoonheid zit van binnen en als je gelukkig bent met jezelf straal je dat ook uit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SillieGirl0, 45 jaar · Wierden
Ik zoek een man die het zowel met mij als mijn kinderen kan vinden 3 jongens 16, 9 & 7 jaar oud en 2 meiden van 13 & 5 jaar
70Loes, 47 jaar · Ede
Leeftijd is maar een getal. en ik ben nog goed wild ik heb veel geile setjes en doe alles wat je me opdraagt. ik ben super geil!
19alicia70, 47 jaar · Grote-Brogel
Stevige seks hou je van en je wilt wel naar mijn stacaravan komen. Daar heb ik alles in huis voor goede seks. Na de seks even afdouchen
Sweet Gail, 47 jaar · Enkhuizen
Ik ben op zoek naar een lieve man die me een beetje warmte en liefde kan geven, een man met een goed hart en die ook dol op dieren
Sneeuwitje, 46 jaar · Eesveen
We zien wel.
Hay Ley, 47 jaar · Klerken
Zou jij mijn partner kunnen zijn en elkaar kunnen geven waar we zo naar verlangen? Een relatie zou zeker aan de orde kunnen