Wees eerlijk over jezelf en wie je bent. Open staan voor het feit ik een kind heb en daar ook mee om te willen gaan want hij is de wederhelft in mijn leven. Je moet van honden houden en ook van lekker eten en koken. Schoonheid zit van binnen en als je gelukkig bent met jezelf straal je dat ook uit.
Het leukste vind ik het als jij ook initiatief tot contact neemt, verbaal sterk bent en niet rond de pot draait. Uiterlijk en leeftijd maakt me niks uit en waar je woont nog veel minder, daar is wel een oplossing voor te vinden. Van A naar B rijden en weer terug kan mijn autootje echt nog wel aan :)
ik zoek een man die mij aan kan -- Lieve mensen. Wat een uitdaging om eens gek te doen en lekker mezelf wild op een site te zetten. Ik moet zeggen dat ik me er erg goed bij voel, en dat ik er geil van word. Nu moet er natuurlijk wel iemand zijn die met mij deze fantasie gaat delen. Samen lekker vies doen op het internet!
Ik hou dan ook van seks in de natuurlijk, samen vrijen op een dekentje op de heide, strandwandelingen en los gaan in de duinen. Ben jij ook dat type man die dat heerlijk vind of lijkt?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AlwaysSmile68, 49 jaar · Noorbeek
Ik wil een kerel die het oké vindt dat ik kinderen heb. Ben jij dat type persoon die snel een oordeel heeft over iemand?
Calima, 47 jaar · Apeldoorn
gezellig, vriendelijk, warm en openhartig, ik hou wel van een man met veel inhoud. de sterke verhalen hoef ik niet, die verzin
EyesShut, 46 jaar · Borsbeke
Jij bent gepassioneerd, net als ik onstuimig en op zoek naar grenzen, maar altijd met niveau en diepgang. Je bent in staat
Louise70, 47 jaar · Landegem
Een man die zeker zo avontuurlijk is als ikzelf. Iemand die dit leven voor mij weer wilt laten stralen! Ik zou zo blij zijn als
Blondie19720707, 45 jaar · Venlo
Je bent eerlijk en doet je niet anders voor dan je bent, je vind zelf de binnenkant van iemand erg belangrijk. Je bent alleen
Hyacinth, 48 jaar · Knokke-Heist
Lief, heet. Nou daar moet ik toch wel reacties op kunnen krijgen toch? Of ben ik te veeleisend voor een site als deze?