Ik hoop dat je een volwassen man bent die me als een koningin gaat behandelen. Kan je dat voor me doen? Het moet echt speciaal zijn en echt niet voor maar een dagje. Wil jij me prins voor het leven worden?
Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een duizendpoot en kunt meer dan 10 dingen tegelijk.
Wat moet ik over jou zeggen dat vind ik moeilijk, je moet lief zijn en zorgzaam dat vind ik wel belangrijk. Uiterlijk is niet zo belangrijk vind ik het hartje is toch waar het omgaat?
Kay--linn, 48 jaar · Ouddorp
♥ Zuid-Holland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Je bent een goed persoon en je zou me je medeleven betuigen, je zal me beter laten voelen en je zou me vertellen dat alles in orde zal zijn, maak me alsjeblieft blij!
Als je een goed gesprek met me hebt, geef me alle voldoening waar ik naar op zoek ben, hou je van harde seks op een openbare plaats ,stuur me dan een bericht.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Chnell, 47 jaar · Swolgen
Durf het aan mij, vertel me je angsten en laat me voelen dat ik niet de enige ben die hier doorheen gaat.
JustMeJoan, 48 jaar · Goeferdinge
Net als ik heb jij ook geen zin meer om alleen door het leven te gaan. Een maatje door dik en dun ben je ook naar op zoek. Ik ben meer
Roh-Wan, 49 jaar · Geertruidenberg
Laat jezelf die uitdaging zijn, een nieuwe persoon in mijn leven zal wonderen doen en me nog meer opwekking geven. Met veel
Emy-liaX, 45 jaar · Laag-Soeren
Ik ben op zoek naar een man die me naar een nieuw en fijn avontuur kan brengen en natuurlijk een man die de leegte in mijn hart
Au Drey, 45 jaar · Antwerpen
Ik wil weten of we het samen kunnen doen, gewoon samen tijd doorbrengen en doen wat we willen. Om een mooi leven vol liefde op
MissAngel670709, 49 jaar · Hoofddorp
Ik hoop dat hier alleen leuke mannen zitten, maar daar ga ik in elk geval wel van uit. Jij bent dus per definitie een leuke man,