ik zoek een man die mij aan kan -- Lieve mensen. Wat een uitdaging om eens gek te doen en lekker mezelf wild op een site te zetten. Ik moet zeggen dat ik me er erg goed bij voel, en dat ik er geil van word. Nu moet er natuurlijk wel iemand zijn die met mij deze fantasie gaat delen. Samen lekker vies doen op het internet! Hahaha, ja toch ;-) Anders kom je ook niet op deze site terrecht, laten we even eerlijk blijven. Maar ik zou het leuk vinden als je me wat stuurt, dan kunnen we elkaar gewoon wat beter leren kennen.
Ik heb een man nodig die begripvol is en me gelukkig kan maken, een goede vriend die er altijd is als ik hem nodig heb! Ik hoop dat er nog steeds eerlijke mannen zijn!
Ik hoop dat we het beste uit elkaar kunnen halen. Laten we elke dag speciaal maken als we samen zijn en voor die geweldige toekomst gaan. Ik zal alles voor je doen, ik zal voor je zorgen en van je houden. Ben je klaar voor een nieuw avontuur met mij?
??? Ik wil met jou de nacht wegdansen?vlinders in mijn buik?hoofd in de wolken?. We zijn allemaal niet op zoek, maar we staan wel massaal op een datingsite? uhu! Het is een beetje flauw om een eisenlijstje te maken wat iemands uiterlijk betreft maar je kan wel zeggen dat uiterlijk er niet toe doet, dat is
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
YoellXx, 47 jaar · Grimbergen
Je moet heel voorzichtig zijn met me, tijd aan me geven en laat me weten waarvoor je hier bent. Word ondeugend en vertel me wat
Aliana , 49 jaar · Akmarijp
Ik ben geïnteresseerd om iemand te ontmoeten die eerlijk en lief is. Wie wil er ergens heen voor een date en zo trots op
Josie2301, 47 jaar · Nieuwkerke
Een echte heer zou heel interessant zijn voor mij, iemand die respect heeft voor vrouwen dat is wat ik wil vinden in een man!