ik zoek een man die mij aan kan -- Lieve mensen. Wat een uitdaging om eens gek te doen en lekker mezelf wild op een site te zetten. Ik moet zeggen dat ik me er erg goed bij voel, en dat ik er geil van word. Nu moet er natuurlijk wel iemand zijn die met mij deze fantasie gaat delen. Samen lekker vies doen op het internet! Hahaha, ja toch ;-) Anders kom je ook niet op deze site terrecht, laten we even eerlijk blijven. Maar ik zou het leuk vinden als je me wat stuurt, dan kunnen we elkaar gewoon wat beter leren kennen.
Heb niet veel eisen, ik denk dat gewoon leuk met elkaar kletsen de beste manier is om elkaar te leren kennen. Ze zeggen vaak dat je ongeveer drie maanden nodig hebt om te bepalen of je de ander echt leuk vind en ik geloof ook wel dat dat zo is. Ik hoop alleen op een leuke man, knap, gezellig, stoer en gevoelig.
Ik weet dat dit slechts van tijdelijk geluk is, maar als je me tevreden kunt stellen, weet ik zeker dat het geweldig voor ons zal zijn. Ben je klaar om een leuke tijd met me te hebben? Ik zal wacht op je.
ik ben op zoek naar mijn prins charming, het is oke als je niet de mooiste bent. Het belangrijkste is loyaal en eerlijk. En een man die me nooit zal verlaten.