Dat laatst is dus precies wat ik hoop hier te vinden. Het is niet dat ik maanden lang van huis ben. Vaak is het even op en neer en dan ben ik er weer, ben nog steeds meer hier dan in het buitenland. Jij staat open voor een nieuwe vriendschap, hebt het hart op de juiste plaats en wie weet wat er van komt.
Een man of vrouw die in is voor een avontuur. Of dingen wilt leren. Staat overal voor open. Leeftijd en lichaamsbouw geen probleem. Moet kunnen delen.
Melllyna, 49 jaar · Alphen aan den Rijn
♥ Zuid-Holland ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Ik hoop een man te vinden die ambitie heeft. Vrouwen voelen zich aangetrokken tot mannen die iets zich almaar verbeteren kunnen en ik ben geen uitzondering. Ik hou niet van een luie man.
Je bent net als ik een beetje langdradig. Echt kort van stof is namelijk ook niet echt handig als je iemand wil leren kennen. Je hebt je rugzak en alles op orde en zin in liefde leven en geven. Blijf jij lekker ook jezelf dan doe ik dat ook.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Corazana, 49 jaar · Kemmel
Ik zoek een intellectueel persoon om gedachtes uit te wisselen. Ik hou wel van mensen met een hoop levenservaring, dat zijn
Vera42, 47 jaar · Amsterdam-Zuidoost
net als ik
Junglevanbinnen, 49 jaar · Bergeijk
Een leuke gezellige man die graag geniet in het leven en misschien wel wat meer zoekt
Roetie, 48 jaar · Stekene
Je bent een man die zijn handen niet omdraait voor een lekkere neukbeurt. Ook ben je een beetje redelijk geschapen en weet
Miemillie, 49 jaar · Tolbert
Je bent erg begripvol en zal niet iets vragen wat ik niet wil, en je gaat voor me zorgen!
GekkeFries68, 49 jaar · Sneek
Een beetje mijn evenbeeld maar dan mannelijk :) Prettig gestoord, actief, leuk om mee om te gaan, een dierenvriend. Klaar