Dat laatst is dus precies wat ik hoop hier te vinden. Het is niet dat ik maanden lang van huis ben. Vaak is het even op en neer en dan ben ik er weer, ben nog steeds meer hier dan in het buitenland. Jij staat open voor een nieuwe vriendschap, hebt het hart op de juiste plaats en wie weet wat er van komt.
Kom op mannen zeg het zoals het is stiekem willen ons settelen vooral geen one night stands want die kan ik zo wel zoeken nee gewoon ouderwets verliefd worden het meeste uit het leven nog willen halen genieten vooral van elkaar en van de kids:)
??? Ik wil met jou de nacht wegdansen?vlinders in mijn buik?hoofd in de wolken?. We zijn allemaal niet op zoek, maar we staan wel massaal op een datingsite? uhu! Het is een beetje flauw om een eisenlijstje te maken wat iemands uiterlijk betreft maar je kan wel zeggen dat uiterlijk er niet toe doet, dat is