Een gezellige lieve man. Lekker stappen in de kroeg of leuk hollands discotheekje. Roken geen bezwaar. Iemand die spanning in zijn leven zoekt. Misschien vind jij de spanning wel in mij.
Ik hoop degene te vinden die op dit moment geweldig voor me kan zijn. Ik ben er vrij zeker van dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs voor ons als je gewoon goed voor me wilt zijn. Laten we vandaag leuke dingen voor ons laten gebeuren.
Ik hou dan ook van seks in de natuurlijk, samen vrijen op een dekentje op de heide, strandwandelingen en los gaan in de duinen. Ben jij ook dat type man die dat heerlijk vind of lijkt?
Ik hou van mijn carrière en ik probeer om onafhankelijk te zijn. Ik heb mijn eigen plek en betaal mijn eigen rekeningen. Ik verwacht dat jij dat ook doet. Ik waardeer het een verbinenis te hebben met iemand die eerlijk is en waarmee ik kan praten.
Rene123, 45 jaar · Zevenhuizen
♥ Zuid-Holland
Volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SexyGipsy, 48 jaar · Boxtel
Leuke man, ouder dan 35 en jonger dan 55 lijkt me prima. Zorg dat ik een foto kan zien die staat ook in mijn profiel
Meegannn70, 47 jaar · Esbeek
Een man die een vrouw als ik lekker snel kan laten komen. Jij hebt die magische touch in je vingers ;) Je maakt me geil met 1 oogopslag...
Sunny Flowerss, 47 jaar · Almere
Je houd van lekker uit eten of een terrasje, maar heerlijk op de bank knuffelen en meer vind je ook heerlijk
WhoopLyvia, 46 jaar · Assen
Je bent goed in het verwennen van een vrouw totdat ze in haar slipje plast. Ik hou daar echt van, je bent goed in vingeren en het
Believeme, 47 jaar · Putte
Ben jij net zoals mij toe aan wat extra's in jouw leven. Jij weet ook dat het leven fijner is samen dan alleen. Het enige waar
Altijdvrolijktoch, 46 jaar · Beveren
Avonturiers, mannen die uit zijn op een one-night-stand, gelieve niet te reageren.