wel, het begint met een vriendschap toch? Dus ik wil dat je een grappige kerel bent die weet wanneer hij ook serieus moet worden. Ik ben op zoek naar een man die liefdevol en zorgzaam, eerlijk en avontuurlijk is.
Ik hoop een heer te ontmoeten die een trouwe, loyale, attente en capabele man is. Ik hoop dat het andere deel van mijn toekomstige leven goed is opgeleid, verantwoordelijkheidsgevoel en lieve hart heeft. Hij zou een positieve levenshouding zoals ik moeten hebben en gehechtheid aan het gezin moeten
Als je een goed gesprek met me hebt, geef me alle voldoening waar ik naar op zoek ben, hou je van harde seks op een openbare plaats ,stuur me dan een bericht.
Heb je geen problemen met een paar pondjes/kilo'tjes meer en geniet jij net als ik van het goede leven, zowel culinair als cultureel dan hoop ik dat je mij een leuke kennismakingsmail stuurt. Je krijgt altijd een reactie terug en laten we eens kijken hoe een balletje kan rollen, toch?
Hoe zit het eigenlijk met jouw sexdrive? Heb je dat ook genoeg, en kun je er ook wel elke dag van genieten? En al helemaal met een lekkere dame als mij? Nou waar wachten we nog op, laat iets van je horen, en wat mij betreft gaan we snel van elkaar genieten, goed?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Snoopyzoet, 46 jaar · Gelrode
Zou jij jezelf anders eens kunnen en willen beschrijven? Dan heb ik ook een beeld van jou en dat maakt alles ook een stuk makkelijker
Fleurelle, 45 jaar · Didam
Ben jij ook iemand die het alleen zijn niet leuk vind en graag iemand in zijn leven wil om het gezellig mee te kunnen maken. Iemand
LoveLivine , 47 jaar · Holthees
Je bent ook op zoek naar iemand om in je leven te zijn en niet alleen voor een vluchtig moment. Je bent een harde werker en gepassioneerd
VrouwtjeAlleen, 47 jaar · Eindhoven
?
Maddiexx23x, 49 jaar · Kollum
Seks is natuurlijk alles voor me en maak daar ook graag tijd voor. Als ik seks kan hebben zou dat me erg gelukkig maken. Ben jij
B-ell-A, 48 jaar · Krewerd
Je bent een lieve man, die mij soms eens van mijn eenzaamheid wilt afhelpen. Iemand die me het gevoel geeft dat ik er mag zijn.