Heb je geen problemen met een paar pondjes/kilo'tjes meer en geniet jij net als ik van het goede leven, zowel culinair als cultureel dan hoop ik dat je mij een leuke kennismakingsmail stuurt. Je krijgt altijd een reactie terug en laten we eens kijken hoe een balletje kan rollen, toch?
Het is jou passie om te helpen, mensen die het minder goed hebben dan wij ook een kans te bieden. Je wilt daar ook best een flinke reis voor maken. Iets goeds doen voor een ander brengt veel voldoening met zich mee.
Zoals je kan lezen zoek ik of intiem zijn of een relatie. Ik sta voor beiden open en ben al blij dat ik een begin heb gemaakt met een account aanmaken. Je bent een open type die een vrouw met respect behandeld. Meer weet ik niet over jou te zeggen en ik laat het liever afhangen van de klik.
Vrij zijn maar toch samen. Dat is eigenlijk wat ik zoek in een relatie. Hoe we dat kunnen invullen weet ik niet maar denk dat als jij er net zo in staat dat dat goed moet komen. Ik van op mannen met een verzorgt uiterlijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Candie, 46 jaar · Overslag
Leg me in de watten en verwen me als geen ander. Dan kun je weinig verkeerd doen.
Jah Liisa, 48 jaar · Sambeek
Ik zoek een man die er leuk uitziet en een grote persoonlijkheid heeft. En een goed gevoel voor humor moet hij zeker hebben!
Hotmanlover, 48 jaar · Exloo
Ik zoek natuurlijk geen vervanger voor mijn overleden man, waar ik wel op zoek naar ben is iemand waar ik mij op mijn gemak bij
Dweedledee, 45 jaar · Heindonk
Goh wat kan ik zeggen. Laat ik in elk geval zeggen dat ik het fijn vind als mannen positief en het leven staan, openhartig zijn
Doktermar1964, 46 jaar · Antwerpen
Jouw leeftijd vind ik niet belangrijk. Wel zeer vrouwgericht met je lippen, netjes, en jij houdt je aan je woord. Ik verplaats
FilippijnseDame, 45 jaar · Gent
Een stoere lieve man die lief is en die ook positief in het leven staat. Het geeft niets als je kinderen heb maar je moet wel vrijgezel