Ik zoek een man die zo nu en dan mijn behoeftes op ALLE manieren kan bevredigen. Leeftijd maakt mij niet uit en het maakt me ook niets uit als jij getrouwd bent hoor. Ik zoek iemand voor de eenzame dagen en nachten natuurlijk.
wel, het begint met een vriendschap toch? Dus ik wil dat je een grappige kerel bent die weet wanneer hij ook serieus moet worden. Ik ben op zoek naar een man die liefdevol en zorgzaam, eerlijk en avontuurlijk is.
Je bent net als ik een beetje langdradig. Echt kort van stof is namelijk ook niet echt handig als je iemand wil leren kennen. Je hebt je rugzak en alles op orde en zin in liefde leven en geven. Blijf jij lekker ook jezelf dan doe ik dat ook.
Melllyna, 49 jaar · Alphen aan den Rijn
♥ Zuid-Holland ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Ik hoop een man te vinden die ambitie heeft. Vrouwen voelen zich aangetrokken tot mannen die iets zich almaar verbeteren kunnen en ik ben geen uitzondering. Ik hou niet van een luie man.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Curley, 45 jaar · Antwerpen
lief en leuk
Loesdepoes7208, 45 jaar · Beverwijk
Heb je geen zin om alleen op vakantie te gaan deze zomer? Als je het ziet zitten om met een leuke, spontane en goedlachse dame
Beschamend, 47 jaar · Borgloon
Jij bent in voor spanning en houdt er van om lekker los te gaan met een vrouw. Eventueel voor vaker. Ik vind het belangrijk dat
Loesx, 46 jaar · Hoboken
Een fijne man die mij weer een compleet kan maken en met wie ik een mooie relatie kan opbouwen. Als je kinderen hebt is dat geen
Vlinder14, 49 jaar · Alkmaar
Volgt
Tussendoor, 49 jaar · Leudal
Een man die zich wil binden en met mij fijne dingen wil gaan doen.