Net zo avontuurlijk als ik. Je houdt ook niet van recht afgebakende wegen maar bent lekker los en ongedwongen. Geen hokjespersoon, dat ben ik zelf ook niet. Joviaal, grappig en sportief.
Jij bent een verzorgde en hygiënische man die heel goed weet hoe een vrouw te verwennen met uitjes, aandacht en ......... Jij kunt mij weer vrouw laten voelen. N.b. ik houd niet van mannen met snor en/of baard.
Je bent een spel om iets nieuws met me te proberen, we kunnen een avontuur hebben als je wilt, laat me gewoon weten wat je favoriete dingen zijn die je altijd zou willen doen als je tijd hebt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jipsiee, 46 jaar · Dikkele
Ik sta open voor een man met een lief en zacht karakter en die grappig is en die een hele positieve kijk op het leven heeft.
VlinderAnja, 46 jaar · Knokke
Ben jijzelf ondernemend, niet bang om initiatief te nemen, hou jij van plezier maken en weet je dat er meer in het leven is dan
OpNieuwJong, 49 jaar · Assendelft
Ben jij een leuke man die uit de omgeving komt of bereid is om te reizen? Voel jij je aangesproken wat mijn profiel betreft?
Badtrutje, 45 jaar ·
Niet te bang zijn, ik bijt niet tenzij je het graag wilt, maar dan kies ik het plekje uit. Dus laten we snel handelen en er iets
Natalxxx70, 48 jaar · Kuringen
Vind je het leuk me te helpen met mijn poesje te spelen? Daarna zal ik de gunst aan jou teruggeven. En we zullen genieten van
Falcomodo, 47 jaar · Mechelen
Wil graag kennismaken met een aantrekkelijke man Misschien tot ziens Groetjes van Valerie