Hallo schat Ik hou van heldere dingen, ik hou vooral van de oprechtheid, maar bovenal hou ik van verrassingen. Heb je de laatste tijd veel liefdesbrieven ontvangen? Waarschijnlijk is dit niet de eerste, maar ik hoop dat jij degene bent die ik het leukst vindt. Ik hou van lieve woorden, ik hou van ontbijt op bed, ik hou van kussen in de regen, ik hou van een roman, maar tegelijkertijd hou ik van een echte en oprechte liefde. Op dit moment ben ik erg gefocust op mijn toekomst, ik studeer, ik werk en ik zou graag een man willen met dezelfde gedachten, en iemand die ook kan begrijpen dat er gelukkige en stressvolle momenten zijn en iemand op wie ik kan verliefd worden beetje bij beetje. Ik zou gewoon graag alles vertellen wat ik voel , door met je te praten en je op die manier beter te leren kennen.
Ik hou dan ook van seks in de natuurlijk, samen vrijen op een dekentje op de heide, strandwandelingen en los gaan in de duinen. Ben jij ook dat type man die dat heerlijk vind of lijkt?
Ik heb een man nodig die begripvol is en me gelukkig kan maken, een goede vriend die er altijd is als ik hem nodig heb! Ik hoop dat er nog steeds eerlijke mannen zijn!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JalnnXxx, 48 jaar · Hulshout
Een ruimdenkende man die enige tijd met mij kan doorbrengen. Blijf nog steeds actief in bed en kan mijn goede partner zijn.
MilfNextDoor, 48 jaar · Oosterzele
Dit moet geheel discreet, dat is het enige wat ik als belangrijkste van jou vraag. Ik wil een spannende erotische ervaring,
Kleurloos, 48 jaar · Achterveld
Een eerlijke persoon die een relatie wel ziet zitten
LysahXx, 47 jaar · Lieshout
Voor die mannen die mij wel zouden willen ontmoeten, heb ik niet echt een gebruiksaanwijzing (hihi) of eisen. Zolang jij
Melitta, 49 jaar · Lanaken
Ik zoek een lekkere jonge man die de moeite doet voor een leuke aantrekkelijke vrouw en de tijd ook neemt haar te verwennen
Daphne Miss, 46 jaar · Steyl
Jij bent ook een lezer en begeeft je graag in boekenwinkels, in een parkje en kan genieten van een lekker bak koffie op het terras