Je bent een spel om iets nieuws met me te proberen, we kunnen een avontuur hebben als je wilt, laat me gewoon weten wat je favoriete dingen zijn die je altijd zou willen doen als je tijd hebt.
Een beetje eigenwijs type zou leuk zijn. Mannelijk in alle toonaarden en ook iemand die een tikkeltje verlegen kan zijn op momenten. Ik vind het niet erg als jij wel drinkt of rookt. Maar hoop ook dat je wel rekening houd met dronkenschap enz. Verder gewoon vragen wat je wil weten. En zeker niet denken dat
Sweetlikecandy, 48 jaar · Rotterdam
♥ Zuid-Holland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Heb niet veel eisen, ik denk dat gewoon leuk met elkaar kletsen de beste manier is om elkaar te leren kennen. Ze zeggen vaak dat je ongeveer drie maanden nodig hebt om te bepalen of je de ander echt leuk vind en ik geloof ook wel dat dat zo is. Ik hoop alleen op een leuke man, knap, gezellig, stoer en gevoelig.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Suikerbuikje, 45 jaar · Almere
Een man die geen vooroordelen heeft. Maar eerst wil verkennen en ontdekken voor je een oordeel velt over iemand zijn persoonlijkheid.
Supermarly, 47 jaar · Deurne
Wat maakt iemand een leuke man? Als je een beetje een zinnig gesprek kunt voeren zijn we al een eind op weg. Als jij dit ook spannend
Persoonlijk, 48 jaar · Amstelveen
Ik zoek gewoon een gezellige vent.
Heleen-XX, 48 jaar · Oostzaan
Een optimistische leuke man die geduld heeft met een spontane vrouw en samen met mij avonturen wilt beleven. En ook lief natuurlijk.
Noukie7111, 45 jaar · Zoutleeuw
Volgt
Hollandsegenietster, 49 jaar · Holten
Ik zoek echt het avontuurlijke in een man zodat we er samen lekker op uit kunnen gaan, echt kunnen genieten van leuke dingen