Heb je er geen moeite mee om eens met een getrouwde vrouw een wandeling te maken? En het samen eens heel gezellig maken? Zie jij het zitten om in contact met mij te komen, laat even een berichtje voor me achter, en dan kunnen we verder praten.
Wees eerlijk over jezelf en wie je bent. Open staan voor het feit ik een kind heb en daar ook mee om te willen gaan want hij is de wederhelft in mijn leven. Je moet van honden houden en ook van lekker eten en koken. Schoonheid zit van binnen en als je gelukkig bent met jezelf straal je dat ook uit.
Je weet wat ik zoek dat heb je denk ik al gelezen. In ieder geval sex daarom ben ik hier toch. En als je dan ook nog eens hier en daar de tijd hebt dat te gaan doen met mij. Dan klikt het vast op alle andere vlakken ook.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Syos, 47 jaar · Gent
Eens kijken of hier die grote leukerd voor me is :). En als ik geen foto kan zien, maak je weinig kans.
HuisjeBoompje, 47 jaar · Otterlo
Ik ben op zoek naar een leuke en gezellige man om leuke dingen mee te gaan doen en wie weet meer.. voel je daar ook wel wat voor,
Anna702015, 47 jaar · Almere
Volgt
Maddiexx23x, 49 jaar · Kollum
Seks is natuurlijk alles voor me en maak daar ook graag tijd voor. Als ik seks kan hebben zou dat me erg gelukkig maken. Ben jij
TiTaKen, 48 jaar · Beveren
Graag wil ik kennis maken met een leuke ondernemende man, een sociaal en vrolijk iemand, iemand die houdt van een goed gesprek,