Heb je er geen moeite mee om eens met een getrouwde vrouw een wandeling te maken? En het samen eens heel gezellig maken? Zie jij het zitten om in contact met mij te komen, laat even een berichtje voor me achter, en dan kunnen we verder praten.
Ik zoek een man die zo nu en dan mijn behoeftes op ALLE manieren kan bevredigen. Leeftijd maakt mij niet uit en het maakt me ook niets uit als jij getrouwd bent hoor. Ik zoek iemand voor de eenzame dagen en nachten natuurlijk.
Samen op vakantie, samen koken, samen in de tuin, samen bezig zijn met boodschappen. En zo kan ik bergen lijsten maken met samen. Feit is dat ik nog alleen ben. En jij hopelijk ook. En misschien word het dan uiteindelijk wel samen. :-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Niettegendelamp, 46 jaar · Meppel
Ik ben getrouwd, het laatste wat ik wil, is dat mijn man hier achter komt dus graag enige discretie. Afspreken doen we in een
Zenzibele, 49 jaar · Tilburg
Een zorgzame man zonder al te betuttelend over te komen, ik kan mijn eigen boontjes wel doppen maar het zou wel fijn zijn dat
JusttTina, 49 jaar · Marknesse
We doen wat we willen en we gaan ervoor. Dat is naar mijn mening het beste van het leven. Dus laten we het laten gebeuren en ontdekken
Georgyy69, 48 jaar · Winschoten
Ik zou willen dat mijn ideale man heel beleefd, begripvol, aanhankelijk, vriendelijk, met een groot gevoel voor humor is.
Speelsenikki, 45 jaar · Bergen op Zoom
Ik ben speels maar je realiseert je wel dat dat voorlopig gewoon met de kleding aan is dus als je wilt reageren voor sex? NIET