Je bent een spel om iets nieuws met me te proberen, we kunnen een avontuur hebben als je wilt, laat me gewoon weten wat je favoriete dingen zijn die je altijd zou willen doen als je tijd hebt.
De prins op het witte paard hoef jij absoluut niet te zijn. Wat ben jij wel, ja geen idee dat merk ik vanzelf wel wanneer jij voor mij staat. Jij staat positief in het leven en hebt net zoals mij zin om te daten!
Het maakt niet uit wat voor een dag je hebt ik zorg er altijd wel voor dat je dag weer mooi zal zijn. Met een paar stevige knuffels en een paar dikke zoenen van mij dan zal alles weer zijn hoe het hoort te zijn.
Jij bent een verzorgde en hygiënische man die heel goed weet hoe een vrouw te verwennen met uitjes, aandacht en ......... Jij kunt mij weer vrouw laten voelen. N.b. ik houd niet van mannen met snor en/of baard.
Ik hou dan ook van seks in de natuurlijk, samen vrijen op een dekentje op de heide, strandwandelingen en los gaan in de duinen. Ben jij ook dat type man die dat heerlijk vind of lijkt?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
70Fioo, 47 jaar · Gerdingen
Ik ben op zoek naar een serieuze man. Ik wil mijn tijd niet aan die relaties besteden, wat nooit zal lukken. Ik heb een man nodig
Onverwacht, 48 jaar · Meppel
Je bent er ook aan toe om een serieuze relatie te starten, het zou fijn als je niet rookt. Je bent oprecht en eerlijk
Kimmie197197012, 46 jaar · Aerdt
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's.
Miruit69, 47 jaar · Den Oever
Open, eerlijk en spontaan dat heb ik wel nodig in een man. Een prater ook wel en een man die graag initiatieven neemt.
Dolfijntjeboe, 45 jaar · Gavere
Ik zoek een rustige man die het leven en mij met een glimlach aankijkt. Je bent lief en houd van lekker eten wat ik met liefde
XAlisson, 49 jaar · Nigtevecht
Ik wil iemand ontmoeten, die in staat is om een ??vrouw zoals ik te krijgen. Ik zal je accepteren voor wie je bent, zolang je