Ik wil meer weten over jou, ik kan je toch ook gewoon alles vragen? Om hier wat neer te zetten is toch maar de mogelijkheden beperken toch? Praat met me en laat me meer over je weten en misschien zullen we iets nieuws over elkaar ontdekken.
Jij bent een verzorgde en hygiënische man die heel goed weet hoe een vrouw te verwennen met uitjes, aandacht en ......... Jij kunt mij weer vrouw laten voelen. N.b. ik houd niet van mannen met snor en/of baard.
Ilyzah, 48 jaar · Voorschoten
♥ Zuid-Holland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen
Jij ben liefe man en is geseelig
Sweetlikecandy, 48 jaar · Rotterdam
♥ Zuid-Holland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een duizendpoot en kunt meer dan 10 dingen tegelijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Haill, 45 jaar · Casteren
Je kunt niet blijven proberen om om alles te blijven lachen, soms raak ik makkelijk geïrriteerd. Ik denk dat wij een
Femm2001, 49 jaar · Joure
Je bent op zoek naar een serieuze partner in je leven die je zal ondersteunen bij alles wat je doet. Ik verwacht dat jij hetzelfde
GekkeFries68, 49 jaar · Sneek
Een beetje mijn evenbeeld maar dan mannelijk :) Prettig gestoord, actief, leuk om mee om te gaan, een dierenvriend. Klaar
Kleurloos, 48 jaar · Achterveld
Een eerlijke persoon die een relatie wel ziet zitten
Vina321, 45 jaar · Zelem
Ik zoek een man die open en eerlijk is, die graag naar buiten gaat en dingen doet samen met mij, een goede tijd samen hebben en
Zomaariemand, 49 jaar · Roeselare
Ik kan natuurlijk niet in mijn eentje doorgaan. Ik wil iemand vinden die dat samen met mij wilt gaan doen. Ben jij allang alleen.