Beetje stoere vent mag je wel zijn. Ik val zelf op wat oudere mannen, gewoon omdat het kan. ik kan het soms niet zo vinden met jongere mannen van mijn eigen leeftijd, maar wie weet...er kan nog van alles gebeuren.
Je bent een spel om iets nieuws met me te proberen, we kunnen een avontuur hebben als je wilt, laat me gewoon weten wat je favoriete dingen zijn die je altijd zou willen doen als je tijd hebt.
De prins op het witte paard hoef jij absoluut niet te zijn. Wat ben jij wel, ja geen idee dat merk ik vanzelf wel wanneer jij voor mij staat. Jij staat positief in het leven en hebt net zoals mij zin om te daten!
Een lieve rustige man die alles op een rustige manier wil opbouwen met me. Een man die leuke dingen wil doen en die niet alleen maar thuis wil zitten. Een man die ook net als ik sociaal is en goed kan luisteren en die een prater is
Ben je dapper genoeg om me te vragen om met je mee te gaan? Je zou me moeten verrassen met wat je leuk en leuk vindt. Ik ben een vrouw met veel avontuur, dus je kunt beter iets doen dat indruk op me kan maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LexxiDeluxe, 45 jaar · Doetinchem
Ben jij mijn dildo vervanging?
Sam-ielah, 46 jaar · Aalter
Ik wil dat je heel eerlijk tegen me bent, als je van seks houdt, dan moet je het me meteen vertellen, dat is wat ik respect noem.
Carolie, 47 jaar · Geldrop
anders dan anderre ben bie en super geil
Frolenicole, 45 jaar · Venlo
Je bent niet opzoek naar een fotomodel ,en bent zelf ook geen type die de hele dag voor de spiegel staat. Lachen is gezond en
LadyMJ, 49 jaar · Leeuwarden
Jij moet een man zijn die schoon is op jezelf, maar niet overheersend ruiken na een of andere luchtje uit een flesje, eigen
HeteManGezcht, 47 jaar · Rilland
Je vind persoonlijke hygiëne belangrijk en je bent verantwoord zoals met condoom. Je moet het lang kunnen volhouden