Gewoon om een ??perfecte tijd te hebben is alles wat ik wil en alles waar ik om vraag. Gewoon een man die me liefde toont en samen een leuke tijd doorbrengt, is leuk. We kunnen samen op reis of een wandeling is ook goed.
Het is jou passie om te helpen, mensen die het minder goed hebben dan wij ook een kans te bieden. Je wilt daar ook best een flinke reis voor maken. Iets goeds doen voor een ander brengt veel voldoening met zich mee.
Net zo avontuurlijk als ik. Je houdt ook niet van recht afgebakende wegen maar bent lekker los en ongedwongen. Geen hokjespersoon, dat ben ik zelf ook niet. Joviaal, grappig en sportief.
Ik weet dat dit slechts van tijdelijk geluk is, maar als je me tevreden kunt stellen, weet ik zeker dat het geweldig voor ons zal zijn. Ben je klaar om een leuke tijd met me te hebben? Ik zal wacht op je.
Heb je geen problemen met een paar pondjes/kilo'tjes meer en geniet jij net als ik van het goede leven, zowel culinair als cultureel dan hoop ik dat je mij een leuke kennismakingsmail stuurt. Je krijgt altijd een reactie terug en laten we eens kijken hoe een balletje kan rollen, toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nasty Hx, 47 jaar · Begijnendijk
Als we seks gaan hebben dan doen we dat echt niet alleen maar in bed. Ook buiten denk ik aan, buiten seks is te lekker voor woorden.
Moriane, 49 jaar · Venray
Wie kan mijn vlam doen aanwakkeren met een goed gesprek afgewisseld door wat humor. Wie brengt mij de galante energie waar
Shillla, 47 jaar · Meetkerke
Ik zoek een goedaardig en sympathieke man, een die begrijpt dat het met kinderen, zeker pubers niet altijd makkelijk is.
CherinnXX, 47 jaar · Aalst
Single en alleen, is dat ook voor jou zo en wil je graag fijn gezelschap? Ik weet zeker dat we er samen uit gaan komen. Dat is het
Jo Uit69, 48 jaar · Hobrede
Ik maak me niet leuker dan ik ben en dat verwacht ik eigenlijk van een man ook. Gewoon jezelf zijn en blijven en ook je minpunten
LoveLivine , 47 jaar · Holthees
Je bent ook op zoek naar iemand om in je leven te zijn en niet alleen voor een vluchtig moment. Je bent een harde werker en gepassioneerd