Gewoon om een ??perfecte tijd te hebben is alles wat ik wil en alles waar ik om vraag. Gewoon een man die me liefde toont en samen een leuke tijd doorbrengt, is leuk. We kunnen samen op reis of een wandeling is ook goed.
Dat ik er zin in heb om iemand te leren kennen die leuk is lijkt me wel duidelijk. Gevonden heb ik je nog niet maar als je leest ik hoop dat je ook gelijk zoiets hebt van dat klinkt wel als een bijzonder persoon. En dat ben ik ook als ik het over mezelf mag zeggen. Hou je ook van gezelligheid en spontaan. Dan niet
Ik hou van mijn carrière en ik probeer om onafhankelijk te zijn. Ik heb mijn eigen plek en betaal mijn eigen rekeningen. Ik verwacht dat jij dat ook doet. Ik waardeer het een verbinenis te hebben met iemand die eerlijk is en waarmee ik kan praten.
Jij bent een verzorgde en hygiënische man die heel goed weet hoe een vrouw te verwennen met uitjes, aandacht en ......... Jij kunt mij weer vrouw laten voelen. N.b. ik houd niet van mannen met snor en/of baard.