Jij bent een hardwerkende man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Je bent het ook zat om alleen te zijn. Je wil ook knuffelen en warmte voelen van een vrouw.
Volgens mij bied ik je een hele leuke functie aan. Hard werken voor je centen moet je niet doen en het is daarnaast nog leuk om te doen ook. 24/7 hoef je niet beschikbaar te zijn, het is op afroepbasis zullen we maar zeggen. Heb ik je niet nodig, dan kan je doen wat je wilt. Maar heb ik je wel nodig, dan verwacht
Zeker van je zaak en je weet precies wat je wilt? Dan hoop ik dat hierbij de eerste stap snel gezet kan worden. Ik geef je alle ruimte om te vliegen maar land dan wel weer opeen plekje dicht bij mij.
Het maakt niet uit wat voor een dag je hebt ik zorg er altijd wel voor dat je dag weer mooi zal zijn. Met een paar stevige knuffels en een paar dikke zoenen van mij dan zal alles weer zijn hoe het hoort te zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JalnnXxx, 48 jaar · Hulshout
Een ruimdenkende man die enige tijd met mij kan doorbrengen. Blijf nog steeds actief in bed en kan mijn goede partner zijn.
Mandaad, 49 jaar · Aa en Hunze
Ben jij een gezellige spontane man en zou jij mij graag willen ontmoeten? Spreek mij dan aan en dan kunnen wij elkaar leren
Veraz, 46 jaar · Ens
Ik wil graag iemand ontmoeten om een fijne tijd mee door te brengen. Draag jij ook een rugzakje bij je en wil je net als ik weer
Zoethapje, 46 jaar · Dodewaard
Ben jij ook op zoek naar? Vind je het leuk om gewoon samen het gezellig te maken? Dat kan thuis zijn of op een andere plaats.
Vugeltje, 49 jaar · Veenoord
Ik zoek geen lieve man die verliefd wilt worden of leuke dingen wilt gaan doen. Daar ben ik hier niet voor aangemeld, laten
Celesteberkel, 47 jaar · Berkel-Enschot
Je bent idealistisch, wat betekent dat je je dromen waar wilt maken. Je bent net zo ongeduldig als dat je geduldig kan zijn,