Heb je geen problemen met een paar pondjes/kilo'tjes meer en geniet jij net als ik van het goede leven, zowel culinair als cultureel dan hoop ik dat je mij een leuke kennismakingsmail stuurt. Je krijgt altijd een reactie terug en laten we eens kijken hoe een balletje kan rollen, toch?
Het leukste vind ik het als jij ook initiatief tot contact neemt, verbaal sterk bent en niet rond de pot draait. Uiterlijk en leeftijd maakt me niks uit en waar je woont nog veel minder, daar is wel een oplossing voor te vinden. Van A naar B rijden en weer terug kan mijn autootje echt nog wel aan :)
LuckyMeAura, 46 jaar · Hendrik-Ido-Ambacht
♥ Zuid-Holland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je houdt ervan dingen te doen die normaal zijn of preutse mensen niet willen. Dat is wat je onderscheidt van de anderen. Ik wil dat we normale seksvrienden zijn en ik vind het niet erg als je je pik in een of al mijn gaten wilt stoppen.
??? Ik wil met jou de nacht wegdansen?vlinders in mijn buik?hoofd in de wolken?. We zijn allemaal niet op zoek, maar we staan wel massaal op een datingsite? uhu! Het is een beetje flauw om een eisenlijstje te maken wat iemands uiterlijk betreft maar je kan wel zeggen dat uiterlijk er niet toe doet, dat is
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marianne11, 49 jaar · Amsterdam
Ben je ook klaar voor een beetje ontspanning en wil je dat met mij doen? Ik vraag niet veel, alleen een beetje van je tijd en aandacht.
Room4One, 49 jaar · Haaksbergen
Ik hoop dat je niet naar me opkijkt omdat ik gewoon een mens ben. Helaas heeft dit me enkele relaties gekost. Een man die weet
Angie14, 47 jaar · Amsterdam
Blonddie1971, 46 jaar · Henis
Jij bent iemand die ook van humor houdt. Jij weet hoe je een vrouw aan het lachen kan maken. Je leeft niet in het verleden en bent
Iesa-X-mijn, 46 jaar · Lommel
Iemand met een open geest. Een die voor mij zorgt. Een die me zo speciaal kan laten voelen.
Nud3 Maggi3, 46 jaar · Haarlemmerliede
Hou jij het vaker dan 1 keer achter elkaar vol? Ben jij niet zo een man die na het klaarkomen gelijk in slaap valt maar nog een