Het maakt niet uit wat voor een dag je hebt ik zorg er altijd wel voor dat je dag weer mooi zal zijn. Met een paar stevige knuffels en een paar dikke zoenen van mij dan zal alles weer zijn hoe het hoort te zijn.
Een vrije type man die ook kan doen wat hij maar wil. Een man die geen angst heeft. Een man die risico's durft te nemen. En ik zit altijd in jouw gedachten.
LuckyMeAura, 46 jaar · Hendrik-Ido-Ambacht
♥ Zuid-Holland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je houdt ervan dingen te doen die normaal zijn of preutse mensen niet willen. Dat is wat je onderscheidt van de anderen. Ik wil dat we normale seksvrienden zijn en ik vind het niet erg als je je pik in een of al mijn gaten wilt stoppen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
TheBestElja, 47 jaar · Horebeke
Ik ben op zoek naar gezelschap, mijn leven kan wel wat pit gebruiken. Ik wil dat wij gaan genieten en ik hoop dat jij helemaal
Jelcke, 47 jaar · Den Helder
Mijn dildo verveelt me en daar moet een harde pik in, zo eentje die ook lekker doorstoot en me laat genieten. Heb jij die pik
Geborgen, 49 jaar · Aalst
Je zoekt net als ik iets leukers dan hetgeen je nu in zit. En hoe dat ingevuld gaat worden zien we vanzelf.
RoosjeSingle, 48 jaar · Veurne
Volgt
Vrijopmaandag, 47 jaar · Brummen
Gezellig. En dan bedoel ik echt gezellig en ik hoop dat je je niet laat afschrikken door mijn status. Ik heb een relatie maar
Hete Panda, 46 jaar · Mechelen
doe jij ook aan sport wandelen in het bos en vrijen in het bos