Wees eerlijk over jezelf en wie je bent. Open staan voor het feit ik een kind heb en daar ook mee om te willen gaan want hij is de wederhelft in mijn leven. Je moet van honden houden en ook van lekker eten en koken. Schoonheid zit van binnen en als je gelukkig bent met jezelf straal je dat ook uit.
Je bent een spel om iets nieuws met me te proberen, we kunnen een avontuur hebben als je wilt, laat me gewoon weten wat je favoriete dingen zijn die je altijd zou willen doen als je tijd hebt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ToedayyyS, 49 jaar · Loenhout
Ben jij: Lief, spontaan, romantisch, gek op leuke dingen doen en bovendien single en beschikbaar voor mij? Dan hoor ik graag
Krista Virtanen, 47 jaar · Ten Boer
Volgt
Traploperrt, 47 jaar · Baarle-Hertog
Dan moet je er zelf ook van kunnen genieten.We moeten dezelfde dingen leuk vinden maar ik moet heel eerlijk zeggen dat dagjes
MarlyMar1907, 45 jaar · Liessel
Ik ben klaar voor de dingen die je mij kunt aanbieden. Zorg er gewoon voor dat we die vandaag kunnen doen. Wat doe je op dit moment?
Claire197204, 45 jaar · Almere
Onderdanige man die zich helemaal in het spel laat gaan
Studiehoofd, 46 jaar · Enschede
Jij bent iemand die van gezelschap houdt, humor heeft. Echt samen dingen wil doen en ook open staat voor een discussie. Je