ik ben op zoek naar mijn prins charming, het is oke als je niet de mooiste bent. Het belangrijkste is loyaal en eerlijk. En een man die me nooit zal verlaten.
Wat moet ik over jou zeggen dat vind ik moeilijk, je moet lief zijn en zorgzaam dat vind ik wel belangrijk. Uiterlijk is niet zo belangrijk vind ik het hartje is toch waar het omgaat?
ik zoek een man die mij aan kan -- Lieve mensen. Wat een uitdaging om eens gek te doen en lekker mezelf wild op een site te zetten. Ik moet zeggen dat ik me er erg goed bij voel, en dat ik er geil van word. Nu moet er natuurlijk wel iemand zijn die met mij deze fantasie gaat delen. Samen lekker vies doen op het internet!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Abigail X, 48 jaar · Eckelrade
Het spijt me dat ik zo wanhopig ben voor liefde, jij bent iemand die ook in liefde geïnteresseerd is, toch? Kun je me iets
Pleasureville, 46 jaar · Lucaswolde
twijfel niet en draag de stoute schoenen en stuur me vandaag en bericht. Ik wacht hier op je en ik weet al dat het geweldig zal
Flowergirlie, 48 jaar · Almere
Ik zoek een man die het hart op de juiste plaats heeft, die van de natuur houdt en van de mooie dingen in het leven. Uiterlijk
Vlaamse, 49 jaar · Kapellen
Romantiek of simpel seks, ik ben er nog niet over uit...
Shivankah, 46 jaar · Scheulder
man of vrouw dus, goed verzorgd, zin in sex en dit zonder drama en gedoe. Gewoon duidelijkheid over wat wel en niet. Klikt het?
Peersed, 45 jaar · Rijen
Ik ben op zoek naar een lieve, gezellige en humoristische man (26-35 jaar) waarmee ik een leuke tijd kan hebben en wie weet