ik ben op zoek naar mijn prins charming, het is oke als je niet de mooiste bent. Het belangrijkste is loyaal en eerlijk. En een man die me nooit zal verlaten.
Een beetje eigenwijs type zou leuk zijn. Mannelijk in alle toonaarden en ook iemand die een tikkeltje verlegen kan zijn op momenten. Ik vind het niet erg als jij wel drinkt of rookt. Maar hoop ook dat je wel rekening houd met dronkenschap enz. Verder gewoon vragen wat je wil weten. En zeker niet denken dat
Je bent zo'n goede man als je me mee uit eten wilt nemen. Ik wil meer over je weten en dat is zo'n succes dat ik je kan vertellen. Ben je dat nu ook van plan?
Je vind het fijn als een vrouw ook de leiding kan nemen. En mij lekker kan laten komen als ik boven op je zit. Dus jij kan gewoon relaxen, en eerst naar me kijken als ik bezig ben met je pik.