Een mannelijke man met twee geweldige armen om in weg te duiken. Die kan genieten van knuffelen op de bank, een avondje theater of een mooie wandeling. Een zacht karakter met en stoer randje.
Je bent zo'n goede man als je me mee uit eten wilt nemen. Ik wil meer over je weten en dat is zo'n succes dat ik je kan vertellen. Ben je dat nu ook van plan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NettydeLange, 45 jaar · Vroomshoop
Een liefdevolle persoon die mij al het geluk van de wereld toewenst en met mij een goede toekomst wilt opbouwen. Ben jij bereid
Quirr-ine, 49 jaar · Hoeleden
Je bent een heer en je neemt me mee voor een leuk gesprek met koffie op een dag!
Anne44, 45 jaar · Tiel
Volgt
19Emilienamen68, 49 jaar · Deurle
Ben je een man die ook precies weet wat ik bedoel met, soms wordt je wakker en dan heb je de confrontatie met het feit dat je 47
Iemoogen, 47 jaar · Hengelo
Het gaat allemaal om jou en mij en niets anders. Ik denk dat we het perfect zullen maken. Ik wil ervoor gaan en heb samen tijd
X Alissa, 48 jaar · Geleen
Ik ontmoet graag een persoon die een vriend of metgezel kan zijn. Ik vind het leuk om hier een vrijblijvende vriend te hebben.