Jij vind het leuk om te experimenteren met een GEBONDEN vrouw die op een bepaalde plek nog maagd te noemen is waar jij al vaker wat mee hebt gedaan. Je kan me rustig laten voelen en weten hoe het is zodat ik niet voor paal sta bij mijn nieuwe vriendje.
Net zo avontuurlijk als ik. Je houdt ook niet van recht afgebakende wegen maar bent lekker los en ongedwongen. Geen hokjespersoon, dat ben ik zelf ook niet. Joviaal, grappig en sportief.
Gewoon om een ??perfecte tijd te hebben is alles wat ik wil en alles waar ik om vraag. Gewoon een man die me liefde toont en samen een leuke tijd doorbrengt, is leuk. We kunnen samen op reis of een wandeling is ook goed.
Le-an, 49 jaar · Rotterdam
♥ Zuid-Holland ♥ Slank lijf
leuke meid..bi...
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Linaaahh, 46 jaar · Kamperveen
Ben jij die leuke spontane man waar ik naar op zoek ben? Hou je net als ik van uitgaan en gezelligheid? Dan laat snel wat van je
Berdien, 48 jaar · Gelrode
Ja, wat moet ik zeggen, ik ben geen jong blaadje meer dus weet niet precies wat ik hier neer moet zetten. Wat ik belangrijk vind
Maartje69, 48 jaar · Gent
ben je een leuke,goedlachse,aangename,NIET ROKENDE man ,vrouw of dame tussende 35 en 55 jaar wonende in BELGIË,wil ik wel
Soeza, 46 jaar · Burum
Ik vind een man met wat bagage niet erg, echt, ik niet. Ik accepteer je voor wie je bent en ik zou graag een man willen vinden die
Caraid, 49 jaar · Nieuwrode
Zie het bovenstaande, als je je daar in herkent, zit het wel goed.
Phileinesingle, 47 jaar · Geluveld
Jij bent een rustig type, en je bent lief en respectvol naar vrouwen. Je bent single, en daar heb je net als ik genoeg van.