Jij vind het leuk om te experimenteren met een GEBONDEN vrouw die op een bepaalde plek nog maagd te noemen is waar jij al vaker wat mee hebt gedaan. Je kan me rustig laten voelen en weten hoe het is zodat ik niet voor paal sta bij mijn nieuwe vriendje.
Ben jij een single man die ook op zoek is naar iemand om serieus wat mee op te kunnen bouwen? Het samen leuk, gezellig en spannend mee te kunnen gaan maken?
Ik hoop een heer te ontmoeten die een trouwe, loyale, attente en capabele man is. Ik hoop dat het andere deel van mijn toekomstige leven goed is opgeleid, verantwoordelijkheidsgevoel en lieve hart heeft. Hij zou een positieve levenshouding zoals ik moeten hebben en gehechtheid aan het gezin moeten
Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een duizendpoot en kunt meer dan 10 dingen tegelijk.
Vrij zijn maar toch samen. Dat is eigenlijk wat ik zoek in een relatie. Hoe we dat kunnen invullen weet ik niet maar denk dat als jij er net zo in staat dat dat goed moet komen. Ik van op mannen met een verzorgt uiterlijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Desirellen, 48 jaar · Helmond
Een man die; positief, open en eerlijk in het leven staan, sterk karakter, eigenwijs, koppig en een hoop energie in zijn lijf.
CiNdErElLaBE, 45 jaar · Halle-Booienhoven
Ok, zo sprookjesachtig hoeft het niet te zijn, je hoeft niet echt een prins te zijn die me meeneemt naar zijn kasteel. Maar
Leuvenanna72, 45 jaar · Leuven
De vrijblijvendheid voorbij, zoek ik contact met een integere, lieve maar ook lekkere vent. Die tijd heeft en aandacht en
XCarolax, 49 jaar · Oss
Ben jij die man die ontbreekt in mijn leuke gezellige leventje?
Xenia69, 48 jaar · Antwerpen
Volgt
Pleazeme, 45 jaar · Hengelo
Ontvangen kan ik niet maar ik kan wel naar je toe komen. Ik spreek het liefste overdag af maar ook 's avonds kan ik me wel eens