Als jij echt zou willen weten hoe ik proef en waar ik naar smaak, dan is daar maar één oplossing voor. Mij snel een bericht te sturen! Jij bent geen gecompliceerd type en hebt thuis ook geen relatie waar je rekening mee hoeft te houden. Want ik ben echt op zoek naar een man die het meeste van zijn tijd met mijn kontje bezig is!
Je bent zo'n goede man als je me mee uit eten wilt nemen. Ik wil meer over je weten en dat is zo'n succes dat ik je kan vertellen. Ben je dat nu ook van plan?
I would be glad if you are looking also for fun. I know we're looking for the same thing. Someone like you that is not boring to be with and very active in sex. Have a high stamina in bed and can do orals sex! Het zou super zijn als jij ook wat lol zoekt dan zitten we hier voor hetzelfde! Ik zoek iemand die niet saai
Je weet wat ik zoek dat heb je denk ik al gelezen. In ieder geval sex daarom ben ik hier toch. En als je dan ook nog eens hier en daar de tijd hebt dat te gaan doen met mij. Dan klikt het vast op alle andere vlakken ook.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AGNEXTLOVE, 49 jaar · Deurne
Vriendelijk, open, eerlijk. Gewoon een goede man. Klinkt heel makkelijk, maar geloof mij maar, daar is niks makkelijks
PeachX, 47 jaar · Tinallinge
Ben jij een positieve man die graag nieuwe dingen ontdekt? En probeert het goede in elke situatie te zien, in plaats van altijd
Pimpampet1968, 49 jaar · Hasselt
Een lieve eerlijke man die een beetje geduld heeft met vrouwen. Iemand die mij weer vlinders kan bezorgen en die mij kan laten
Testler, 49 jaar · Zonhoven
Heb plezier met me, neuk me alles wat je wilt en doe niets dat me kwaad kan maken!
Blueflower, 49 jaar · Eethen
Je hebt innerlijke rust of je staat er voor open om die te vinden. Je bent open van ziel en geest en kan goed problemen los laten
Jennifer0909, 48 jaar · Franeker
Jij hebt een soort van nylon fetish die ons meteen een band geeft om samen te ontdekken waarmee we elkaar kunnen plezieren!